Baterie Mexen

(280 produktów)
i

Jeśli poszukujesz baterii umywalkowej, wannowej, prysznicowej czy też innej, skorzystaj z naszej oferty i wybierz model w stu procentach wpisujący się w preferencje Twojej armatury kuchennej lub łazienkowej i w wystrój wnętrza. W naszym sklepie internetowym znajdziesz baterie różniące się przeznaczeniem, budową, wprowadzonymi rozwiązaniami technologicznymi, stylistyką i kolorystyką. Polecamy między innymi kolekcje firmy Mexen, których paleta jest tak ogromna, że wybór jednej wersji może stanowić nie lada problem.

Więcej informacji o Baterie

Trwałe i modne baterie Mexen, które stanowią inwestycję na wiele lat

Na baterie marki Mexen składają się modele umywalkowe, prysznicowe, wannowo-prysznicowe, bidetowe oraz kuchenne. W tej kategorii znajdują się także wylewki i inne akcesoria. Dostępne wersje cechują się odmiennymi rozmiarami, sposobem obsługi, sposobem dostosowania optymalnej temperatury, designem oraz kolorystyką. Dzięki temu znajdą tu dla siebie coś odpowiedniego posiadacze większych, jak też mniejszych łazienek czy kuchni. Szczególną popularnością cieszą się modele wyposażone w termostat, który znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, pozwalając uniknąć nagłych zmian temperatury wody, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza jeśli w pobliżu są dzieci. Wiele modeli ma praktyczny perlator, który napowietrza wodę, co przekłada się na jej zaoszczędzenie.

Od stylu klasycznego po kubistyczny

W ofercie Mexen dostępne są baterie przeznaczone do montażu na ścianie, jak też modele stojące, przeznaczone do montażu bezpośrednio na zlewozmywaku, wannie czy też na umywalce. Polecamy wersje nakierowane na styl nowoczesny, zaznaczający się w prostych, ale eleganckich formach i w braku jakichkolwiek zdobień, który doskonale wpisze się na przykład w aranżacje loftowe. Do wnętrz klasycznych czy też glamour będą dobrze pasować wersje elegantsze, o bardziej efektownych kształtach, a nawet kolorystyce. Inna, lecz równie interesują opcja, to baterie o stylu kubistycznym, wyrażające się w prostych liniach i surowości kształtów, które będą świetnie współgrać z łazienkami XXI wieku, gdzie minimalizm stanowi jeden z najistotniejszych aspektów.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Stworzenie funkcjonalnej i stylowej przestrzeni w łazience to nie takie proste zadanie. Poza wykończeniem i solidną instalacją duże znaczenie ma odpowiednio dobrane wyposażenia wraz z detalami. Jednym z istotnych elementów jest bateria odpowiadająca za prawidłowe działanie kranu. Dużą popularnością cieszą się nowoczesne modele z praktycznymi rozwiązaniami.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Nowoczesna łazienka powinna być funkcjonalna, a przy tym stylowo urządzona. Wbrew pozorom duże znaczenie mają detale. Aby zwiększyć komfort podczas codziennej toalety warto wyposażyć się w solidne akcesoria do baterii. Zapewnią one niezawodne działanie kranu. Do wyboru jest mnóstwo dodatków, takich jak zawory, uchwyty i przełączniki.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Dla osób poszukujących praktycznych akcesoriów łazienkowych, które znacząco wpłyną na komfort podczas codziennych zabiegów w łazience, ciekawym rozwiązaniem są baterie termostatyczne. Umożliwiają one łatwe sterowanie temperaturą wody, a co za tym idzie, zwiększają bezpieczeństwo i komfort użytkowania urządzeń sanitarnych. Producenci mają do zaoferowania modele prysznicowe i nawannowe.