Baterie bidetowe Mexen

(1 produkt)
i

Bidety stają się coraz popularniejszym wyposażeniem łazienek nie tylko domowych, ale także hotelowych czy innych. Aby jednak zapewnić im sprawne działanie, potrzebna jest wytrzymała bateria bidetowa, która pozwoli na komfortowe korzystanie z bidetu. W ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl znajdziesz modne, wysokiej jakości modele, które sprawdzą się pod względem funkcjonalności i wpiszą w wystrój wnętrz o wielu różnych stylach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Mexen – marka oferująca baterie bidetowe wysokiej klasy

W naszym bogatym asortymencie dostępne są baterie bidetowe znanych i cenionych producentów. Jednym z nich jest również firma Mexen, znana z projektowania i produkcji wyposażenia łazienek oraz toalet. Kolekcję modeli tej marki szczególnie warto wziąć pod uwagę. Oferowane przez nią baterie bidetowe mają jeden uchwyt umożliwiający zakręcanie, odkręcania oraz regulowanie temperatury wody za pomocą jednej ręki, co jest niezwykle istotne, gdyż umożliwia w pełni komfortowe korzystanie z bidetu. Ogromnym atutem modeli Mexen jest dodany do nich perlator, który poprzez zwiększenie napowietrzenia wody pozwala znacznie zmniejszyć jej zużycie, a tym samym ograniczyć koszty.

Baterie bidetowe Mexen – design, który wpisze się w wiele różnych wystrojów wnętrz

Baterie bidetowe Mexen zostały wykonane z mosiądzu, natomiast do wykonania ich głowic posłużyła ceramika. Mamy więc do czynienia z wersjami wyprodukowanymi z solidnych materiałów, co daje pewność, że nie będą one inwestycją na jeden rok, ale na wiele lat. Te niewielkie wersje – w pełni odpowiadające rozmiarom bidetów, które cechują się prostym, ale eleganckim kształtem, wykończono chromem oraz kolorem czarnym. Takie rozwiązanie sprawia, że prezentowane modele sprawdzą się w łazienkach o stylach bardziej nowoczesnych, jak też o stylach klasycznych. Co więcej, można z powodzeniem dopasować je do umywalki, wanny, prysznica oraz pozostałych baterii. W zestawach oprócz elementów podstawowych znajdują się także niezbędne do montażu wężyki i uszczelki.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

W momencie poszukiwań nowej baterii łazienkowej skup się na kilku najważniejszych aspektach. Wówczas uda Ci się wybrać najlepsze oferty spośród wielu producentów, aby następnie zdecydować się na jeden model, który będzie dopasowany do Twoich wymagań i upodobań. Jak to zrobić? Dowiedz się tutaj!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Akcesoria do baterii łazienkowej znacznie podnoszą komfort użytkowania. Pamiętaj jednak, że elementy tego typu powinny także swoim designem wpisać się w charakterystykę wnętrza. Wówczas efekty będą niezapomniane, a wnętrze nabierze oryginalnej stylistyki.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

W co powinna być wyposażona łazienka? Z pewnością w funkcjonalną wannę lub kabinę prysznicową, miskę WC, a także armaturę. Pamiętaj jednak, że możesz zamówić do swojego wnętrza komfortowy bidet, który znacznie podnosi wygodę i pozwala maksymalnie zadbać o higienę.