Baterie kuchenne Mexen

(6 produktów)
i

Baterie kuchenne zaliczają się do niewielkich, ale niezwykle istotnych elementów armatury kuchennej. Z tego względu przy ich wyborze lepiej nie decydować się na pierwszy z brzegu model, ale wybrać produkt pochodzący od rzetelnego i cenionego producenta. W naszej ofercie znajdziesz wersje renomowanych firm, które podczas tworzenia swoich produktów największą uwagę przykładają do ich jakości, natomiast podczas projektowania kierują się światowymi trendami. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wybierz model w pełni dostosowany do Twojego zlewozmywaka kuchennego.

Więcej informacji o Baterie kuchenne

Baterie kuchenne Mexen – jakość, jakiej oczekujesz

Wśród wielu producentów armatury kuchennej zdecydowanie wyróżnia się firma Mexen, której baterie kuchenne z kolekcji Sabre spełniają wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania warunki. Prezentowane modele uzupełniono o perlatory, dzięki którym zużycie wody zostaje zmniejszone, a tym samym maleją również koszty. Do wykonania głowic posłużyły materiały ceramiczne, które cechują się niezwykłą mocą, a to z kolei stanowi o ich długim okresie eksploatacji. W ostatnich sezonach niezwykle modne stały się baterie kuchenne w kształcie litery U, a więc z zagiętą wylewką. Takich wersji nie mogło zabraknąć również wśród produktów Mexen.

Praktyczne rozwiązania, które zadowolą niejedną panią domu

Te wysokie wersje są bardzo wygodne przede wszystkim dlatego, że nawet umycie pod nimi większych garnków nie będzie stanowić problemu. Tym bardziej, jeśli mamy do czynienia z modelem obrotowym, który można swobodnie przesunąć nad jedną z dwóch wybranych komór zlewozmywaka. Nie bez znaczenia jest też uchwyt w postaci rączki, który obsługuje się jedną ręką, co jest bardzo istotne podczas wykonywania różnego rodzaju prac kuchennych. Jeszcze większe udogodnienie stanowi wyciągana wylewka. To rozwiąznie to prosty sposób na sprawne i szybkie wyczyszczenie komór zlewozmywaka czy blach. Baterie kuchenne Mexen są dostępne w kolorze czarnym oraz w kolorze chromu, a więc w barwach neutralnych, które będą idealnie współgrać nie tylko ze zlewozmywakiem, ale także z wystrojem całej kuchni.

Baterie kuchenne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Odpowiednio dobrane akcesoria odgrywają kluczową rolę w funkcjonalnych kuchniach i łazienkach. Szczególnie duże znaczenie mają nowoczesne baterie wykorzystujące innowacyjne technologie. Obecnie na rynku znajduje się szeroka gama modeli do wyboru. Wśród nich znajdują się propozycje o różnych kształtach i zastosowaniach.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Stylowy wystrój łazienki czy kuchni ma duże znaczenie, jednak jeszcze ważniejsza jest ich funkcjonalność. W tym celu warto zaopatrzyć się w praktyczne akcesoria do baterii, które wpłyną na wygodę korzystania z urządzeń sanitarnych oraz prawidłowe działanie instalacji. W zależności od potrzeb do wyboru są liczne modele półek, uchwytów, zaworów i przełączników.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Każdego roku zauważyć można rosnącą popularność nowoczesnych akcesoriów do kuchni i łazienki, które znacząco wpływają na funkcjonalność pomieszczenia. Z pewnością zaliczają się do nich baterie termostatyczne. Pozwalają na łatwą regulację temperatury wody w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki temu korzystanie z urządzeń sanitarnych stanie się wyjątkowo komfortowe.