Prysznice Mexen

(675 produktów)
i

Kabina prysznicowa stanowi doskonałą alternatywę dla wanny - pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w łazience i ograniczyć ilość zużywanej wody każdego dnia. Bogaty asortyment pryszniców można znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Prysznice

Warte uwagi są wysokiej jakości prysznice Mexen. Dostępne w naszej ofercie kabiny różnią się od siebie kształtem, wymiarami czy ceną. Efektownie prezentuje się między innymi model Omega o wysokości 190 centymetrów i szerokości 120 centymetrów. Jest to model rozsuwany, który można zamontować po prawej lub lewej stronie. Ma on przezroczyste drzwi i klasyczne chromowane wykończenie. Zastosowane tu szkło ma grubość 8 milimetrów. Pokryte jest innowacyjną powłoką ułatwiającą utrzymanie produktu w czystości. Kabina ma trwałe aluminiowe profile, metalowy uchwyt i aluminiowy próg uszczelniający drzwi. W komplecie znajduje się także komplet uszczelek odprowadzających wodę. To produkt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Kabina z brodzikiem lub montowana w posadzce, kwadratowa, zaokrąglona lub narożna. Rodzajów kabin prysznicowych jest naprawdę sporo. Chcesz wiedzieć, jaki egzemplarz byłby idealny w przypadku Twojej łazienki? Może nie wiesz, na jaki się zdecydować? U nas znajdziesz odpowiedzi, zapraszamy!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Uporczywe plamy, zacieki czy osad z kamienia mogą ustąpić! Jak to zrobić? Sprawdź w tym artykule. Wszelkie informacje na temat sposobów czyszczenia kabin prysznicowych, jakich środków powinnaś używać i jak z nich korzystać. Skarbnica informacji właśnie u nas, zapraszamy do przeczytania!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Na rynku znajdziemy wiele zestawów prysznicowych od cenionych producentów. Który z nich będzie jednak wyborem idealnym? Z pewnością powinien być funkcjonalny i praktyczny jednak również pięknie się prezentować. My już wiemy, jaki to model, jeżeli chcesz się dowiedzieć przeczytaj nasz artykuł!