Deszczownice Mexen

(14 produktów)
i

Wzięcie odprężającego i rozgrzewającego prysznica to czysta przyjemność, zwłaszcza jeśli mamy do dyspozycji nie zwyczajny prysznic, ale deszczownicę. Ten rodzaj natrysku robi coraz większą furorę i coraz częściej znajduje zastosowanie nie tylko w domowych łazienkach, ale również w łazienkach hotelowych, sanatoryjnych czy innych. I nie bez powodu. To po prostu pełna wygoda i maksymalne odprężenie, ponieważ przytwierdzonego do sufitu lub do górnej części prysznica natrysku nie trzeba przytrzymywać, co sprawia, że ręce pozostają wolne, a płynąca woda opada na ciało przyjemnie niczym deszcz.

Więcej informacji o Deszczownice

Wysoka jakość i atrakcyjne ceny – deszczownice Mexen

W naszej ofercie dostępne są deszczownice sprawdzonych producentów, w tym również znanej i cenionej firmy Mexen. Warto zwrócić uwagę na modele tego producenta, gdyż wyróżniają się tym, że zamiast metalowych zastosowano tu dysze gumowe. Zadbano także o to, aby w przyszłości stan powierzchni tarczy deszczownicy nie uległ pogorszeniu, zabezpieczając ją przed matowieniem. Użycie solidnych materiałów sprawiło, że powierzchnia jest także odporna na ewentualne uszkodzenia. Prezentowane wersje można zamontować na dowolnej wysokości w taki sposób, aby odpowiadały wyższym, jak też niższym użytkownikom.

Relaks pod deszczownicą – lepszy niż prysznic, odprężający niczym kąpiel w wannie

Istotną zaletą oferowanych modeli Mexen jest również ich minimalistyczna forma, która w ostatnich czasach znacznie zyskuje na popularności i która ma coraz większe grono zwolenników. Taki styl w pełni odpowiada nowoczesnym łazienkom, jednocześnie współgrając z równie prostymi i pozbawionymi ozdób bateriami prysznicowymi czy też innym wyposażeniem łazienek. Deszczownice Mexen wpiszą się w wystrój wielu wnętrz także dlatego, że występują w kolorach neutralnych, tj. chromowym oraz czarnym. Obok wersji w kształcie kwadratu występują również deszczownice okrągłe o różnych wielkościach. Największą zaletą polecanych modeli jest możliwość regulacji strumienia. Od silnego, poprzez przypominający masaż, aż po strumień imitujący delikatną mżawkę.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Chcesz zwiększyć oszczędność codziennych kąpieli? Zależy Ci na zachowaniu funkcjonalności i minimalizmu? Postaw zatem na designerską deszczownicy, która dodatkowo zwiększy komfort codziennej kąpieli. Duży wybór produktów to gwarancja, że każdy znajdzie model idealny do swojej przestrzeni. Nie wiesz, czy deszczownica sprawdzi się u Ciebie? Poznaj korzyści płynące z jej instalacji.

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Jedną z decyzji, jaką musisz podjąć podczas remontu łazienki niewątpliwie jest wybór natrysku. Możesz postawić na klasykę, czyli baterię ze słuchawką lub pójść zgodnie z duchem czasu i wybrać prysznic z deszczownicą. Sprawdź wszystkie za i przeciw i wybierz rozwiązanie idealne dla siebie. Z nami decyzja będzie o wiele łatwiejsza!

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Niewielka łazienka to ogromne wyzwanie aranżacyjne. Dobrą wiadomością jest pojawienie się komfortowego rozwiązania dedykowanego do każdego wnętrza, jakim jest prysznic z deszczownicą. Postaw na relaks po całym dniu pracy i odprężającą strugę deszczu o poranku. Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie sprawdzi się także u Ciebie!