Kabiny prysznicowe Mexen

(462 produktów)
i

Kabiny prysznicowe Mexen stanowią doskonałe rozwiązanie dla wanny. Zajmują one mniej miejsca, a co więcej - pozwalają na ograniczenie ilości zużywanej każdego dnia wody. Dostępne w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl produkty tego typu mogą się różnić od siebie między innymi wymiarami.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe

Godna polecenia jest kabina prysznicowa Omega od Mexen o wymiarach 190x100x80 centymetrów. Objęta jest ona 2-letnią gwarancją producenta. Można ją zamontować po prawej lub lewej stronie. Jest to model rozsuwany. Ze względu na niewielką ilość zajmowanego miejsca, doskonale będzie się sprawdzać w łazienkach o ograniczonym metrażu. Do produkcji kabiny zastosowano wysokiej jakości, bezpieczne szkło hartowane o grubości 8 milimetrów, które w przypadku stłuczenia rozpada się na obłe kawałki. Jest ono przezroczyste i ma wykończenie chrom błysk. Kabina została pokryta innowacyjną powłoką ułatwiającą czyszczenie, która skutecznie chroni przed powstawaniem osadów. Posiada aluminiowy profil. Może zostać zamontowana na brodziku lub płytkach.

Kabiny prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Przy zakupie kabiny prysznicowej najczęściej bierze się pod uwagę wyłącznie jej rozmiar oraz kształt. Takie postępowanie może jednak sprawić, że zdecydujemy się na model, który nie spełni naszych oczekiwań oraz potrzeb. Dlatego warto najpierw poznać szczegółowe cechy dostępnych wersji, a następnie dokonać wyboru.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Decyzję o tym, czy zakupić wannę, czy kabinę prysznicową, zwykle podejmujemy, biorąc pod uwagę przede wszystkim wielkość łazienki oraz własną wygodę. Jednak wybór kabiny prysznicowej ma o wiele więcej zalet. Zalicza się do nich między innymi niskie zużycie wody, której podczas brania prysznica wykorzystujemy o wiele mniej niż podczas kąpieli.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Montaż kabiny prysznicowej wymaga pewnej znajomości rzeczy. Jeśli jednak nie mieliśmy dotąd do czynienia z tym zadaniem, warto po prostu skorzystać z instrukcji obsługi dołączonej do produktu lub z instrukcji zamieszczonej na naszym blogu. Tym sposobem cała praca może przebiec szybko i bez problemów.