Parawany nawannowe Mexen

(14 produktów)
i

Parawany nawannowe Mexen to produkt, dzięki któremu można w znaczący sposób zwiększyć funkcjonalność wanny i przekształcić ją w praktyczną kabinę prysznicową. Duży wybór trwałych i estetycznych produktów tego typu można znaleźć w ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Parawany nawannowe

Jednym z modeli z naszego asortymentu jest Felix 890-100-002-01-00 o wymiarach 100x140 centymetrów. To parawan uniwersalny, który może być montowany po prawej lub lewej stronie. Otwiera się on poprzez składanie. Produkt został wykonany z wysokiej jakości bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 5 milimetrów. W przypadku stłuczenia rozpada się ono na obłe w pełni bezpieczne części. Zastosowano tu jego wersję przezroczystą, o wykończeniu chrom blask. Produkt został pokryty specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie. W zestawie znajduje się komplet uszczelek odprowadzających wodę. Parawan nawannowy Mexen objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Będzie się on doskonale prezentować w klasycznej, jak i w nieco bardziej nowoczesnej łazience.

Parawany nawannowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Parawany nawannowe - czy warto?

Parawany nawannowe - czy warto?

Parawany nawannowe to sprzęt, który jest szczególnie przydatny w łazienkach, gdzie do wanny dołączony został prysznic. Pozwalają na zabezpieczenie podłogi oraz ściany przed zalaniem. Czy rzeczywiście warto je zamówić? Zebraliśmy kilka informacji na ten temat, aby nieco rozwinąć tę kwestię.

Jak wybrać odpowiednią obudowę do wanny?

Jak wybrać odpowiednią obudowę do wanny?

Obudowa wanny jest niezwykle ważnym elementem. Warto zdecydować się na taki model, który wizualnie będzie wpisywać się w design armatury, a przy tym zapewni odpowiednią trwałość oraz ochronę. Pamiętaj jednak, że każda wanna wymaga zainstalowania innej obudowy. Warto dokładniej zapoznać się z tą kwestią.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wanna jest najważniejszym elementem każdej łazienki. Jeżeli masz w planach zakup nowego modelu do swojego domowego spa, to dokładnie sprawdź, co mają do zaoferowania producenci armatury. Wanna będzie z Tobą przez długi czas – musi więc być wygodna i bezpieczna, a przy tym designem pasować do wnętrza.