Ramiona prysznicowe Mexen

(7 produktów)
i

Aby deszczownica została mocno przymocowana do ściany lub sufitu i aby całość prezentowała się estetycznie, niezbędne okazują się odpowiednie ramiona prysznicowe. Dzięki nim elementy instalacji stają się niewidoczne dla oka, a miejsce prysznicowe prezentuje się perfekcyjnie. W ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl znajdziesz modele o różnych kształtach i rozmiarach, odpowiadające większym deszczownicom, jak też niewielkim prysznicom. Polecamy wersje firm uznawanych za rzetelne i sprawdzone, w tym również kolekcję znanej marki Mexen.

Więcej informacji o Ramiona prysznicowe

Proste, zaokrąglone oraz kwadratowe - style, które wpisują się w kształty deszczownic

Wszystkie modele Mexen cechują się prostymi, minimalistycznymi formami o geometrycznych kształtach. Prezentujemy wersje podłużne, bez zagięcia, a także wersje zagięte, w których zagięcie może być zaokrąglone lub stanowić kąt prosty. Najczęściej występujące modele mierzą 40 lub 38 centymetrów. Tę różnorodność rozmiarów uwzględniono, mając na uwadze między innymi możliwość dopasowania produktu do wymiarów brodzika. Warto zwrócić uwagę, że ramiona prysznicowe zaokrąglone będą doskonale współgrać z deszczownicami w kształcie koła, z kolei wersje o prostym kącie zagięcia będą świetnie komponować się z deszczownicami w kształcie kwadratu. Przy mniejszych łazienkach warto zdecydować się na modele krótsze, idealne do mniejszego prysznica.

Mocne i praktyczne ramiona prysznicowe Mexen

Wszystkie ramiona prysznicowe zostały wykonane w oparciu o stal nierdzewną, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie zabezpiecza przed osadzeniem się na ich powierzchni nieestetycznych osadów. Szczególnie polecamy ramiona prysznicowe przeznaczone do montażu na ścianie. Taka instalacja przyczynia się do tego, że na zewnątrz będzie widoczna wyłącznie bateria, ponieważ konstrukcja główna zostanie zamaskowana w ścianie. Oferujemy wersje w kolorze czarnym oraz chromu. Takie tonacje sprawdzą się w pomieszczeniach o wielu różnych stylach, zarówno nakierowanych na wystrój nowoczesny, jak też klasyczny.

Ramiona prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Jeżeli szukasz idealnej dla siebie kabiny prysznicowej, z pewnością zastanawiasz się również, jakie ramię prysznicowe do niej dobrać. Które będzie najlepsze, a kąpiel najbardziej komfortowa? Wybór należy do Ciebie. Warto jednak wcześniej zapoznać się z szerokimi możliwościami, jakie oferuje rynek sanitarny.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Kabina kabinie nierówna, dlatego też nie wszystkie z nich można czyścić tym samym środkiem. Warto zapoznać się z jakich materiałów wykonana jest kabina, aby móc wybrać najlepiej czyszczący i nie niszczący powierzchni środek myjący. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Jeśli kochasz brać prysznic i stronisz od wanny, z pewnością wybór prysznica nie będzie łatwy. Warto jednak wiedzieć, że szeroki wybór zestawów prysznicowych pozwala każdemu klientowi na spokojne zastanowienie się i wybranie odpowiedniej opcji dla siebie. Jaki zestaw prysznicowy będzie dla Ciebie idealny? Sprawdź sam!