Stelaże podtynkowe Mexen

(33 produktów)
i

Stelaż podtynkowy Mexen to rozwiązanie, z którym coraz częściej można się spotkać we współczesnych aranżacjach łazienek. Trudno się temu dziwić - pozwala w wygodny i estetyczny sposób zawiesić na ścianie zakupioną ceramikę łazienkową. Taki produkt najczęściej ma postać metalowych ram.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

W asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl można znaleźć między innymi uniwersalne stelaże podtynkowe Mexen do bidetów marki Grohe, Geberit, Koło, Roca, Cersanit, Duravit czy Rea. Szerokość produktu to 50 centymetrów. Jest kompatybilny z wiszącą misą bidetową o rozstawie otworów wynoszącym 18 lub 23 centymetry. Minimalna odległość od ściany wynosi tu 9 centymetrów. Zestaw umożliwia regulację nóżek w zakresie od 0 do 25 centymetrów. Druga propozycja to model Fenix o wysokości 111,2 centymetra, szerokości 50 centymetrów i grubości 8 centymetrów. Przeznaczony jest on do montażu w ścianie pełnej lub wykonanej z płyty gipsowej. Komplet pasuje do miski wiszącej o rozstawie otworów 18 lub 23 centymetrów. Posiada ocynkowane nogi, regulowane w zakresie od 0 do 22 centymetrów.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Przy montażu zabudowy do stelaży podtynkowych, u klientów czasami pojawiają się wątpliwości. Obawiając się ewentualnej awarii systemów, pytają o możliwość dostępu do urządzenia znajdującego się w ścianie. Poznajmy zatem podstawowe zasady montażu i konstrukcję kompletów łazienkowych WC do zabudowy podtynkowej.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Pełne wykorzystanie miejsca w łazience to prawdziwe wyzwanie dla każdego projektanta wnętrz. Producenci nowoczesnych stelaży podtynkowych do WC proponują modele narożnikowe, które doskonale wypełnią wolną przestrzeń, oszczędzając miejsce w łazienkach. Równie ważna w pomieszczeniu wentylacja to także innowacyjny sposób na połączenie jej z toaletą.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Innowacyjne miski WC bez kołnierza to model, który doceni większość klientów. Warto zapoznać się z faktami, które wyraźnie przemawiają na korzyść urządzeń bez rantów. Nie tylko łatwiej w nich zachować czystość i higienę, ale też pozwalają one na znaczące zmniejszenie ilości zużywanej wody przy spłukiwaniu toalety.