Stelaże podtynkowe - akcesoria Mexen

(1 produkt)
i

We współczesnych łazienkach coraz częściej możemy się spotkać ze stelażami podtynkowymi. Tego typu wyroby pozwalają na komfortowe, a jednocześnie w pełni estetyczne zamocowanie wybranej miski WC czy bidetu. Decydując się na takie rozwiązanie, na zewnątrz widoczna jest jedynie ceramika oraz przycisk spłukujący - reszta instalacji schowana jest w ścianie. Przed zakupem warto zapoznać się z kategorią naszego sklepu, jaką jest: stelaże podtynkowe - akcesoria Mexen.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe - akcesoria

W ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl można znaleźć między innymi praktyczną, uniwersalną matę wygłuszającą, która gwarantuje skuteczną redukcję dźwięku materiałowego misek WC oraz bidetów. W skład kompletu wchodzi zestaw do izolacji akustycznej ceramiki wiszącej. Całość została wykonana z wysokiej jakości, trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. To produkt, co do którego możemy mieć pewność, że posłuży nam on przez długi czas. Doskonale będzie się komponować ze stelażami podtynkowymi i innymi akcesoriami z naszego asortymentu.

Stelaże podtynkowe - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Czym różni się zabudowa sucha od mokrej? Na jakiej wysokości powinna znajdować się wisząca miska WC i ile wynosi nośność standardowych stelaży podtynkowych? Odpowiedź na te i inne pytania to praktyczne i przydatne wskazówki dla każdego, kto właśnie planuje wyposażenie łazienki w nowe urządzenia sanitarne.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Prawidłowa wentylacja to jedna z najważniejszych cech właściwie urządzonej i przygotowanej do użytkowania łazienki. Poznaj nowoczesne systemy do zabudowy podtynkowej WC, które można podłączyć bezpośrednio do przewodów wentylacyjnych, aby uniknąć niepożądanych zapachów w pomieszczeniu.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Różnorodne modele misek WC wydają się być od siebie bardzo podobne. Oprócz wyraźnie zmienionych zewnętrznych kształtów mają jednak pewien element, na który warto zwrócić uwagę przy zakupie. Kołnierz, zwany też rantem to trudno dostępne miejsce, w którym najczęściej skupia się mnóstwo bakterii i drobnoustrojów. Poznaj innowacyjne miski WC bez rantu i ciesz się czystą toaletą!