Ubikacje i toalety Mexen

(106 produktów)
i

Jednym z elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience są ubikacje i toalety MEXEN. Produkty tego typu mogą się różnić od siebie między innymi sposobem montażu, materiałem wykonania, kształtem oraz ceną. Można się zaopatrzyć w nie w naszym sklepie internetowym.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Jednym z dostępnych modeli jest LENA, który objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Wchodząca w skład kompletu miska wisząca ma wymiary 48x36x35,5 centymetra. Została wykonana z ceramiki sanitarnej. Jest to tworzywo łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na zadrapania i przebarwienia, miłe w dotyku oraz estetyczne. Drugim elementem zestawu jest wolnoopadająca miska z trwałymi, metalowymi zawiasami. Do jej produkcji posłużono się duroplastem, czyli niezwykle twardym i trwałym materiałem. Na uwagę zasługuje tutaj również system spłukiwania typu Rimless, czyli pozbawiony rantów, co w znaczący sposób ułatwia utrzymanie produktu w idealnej czystości przez długi czas. Miłośnikom niebanalnej armatury proponujemy z kolei ubikacje i toalety Mexen w kolorze czarnym.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Kompaktowy zestaw WC jest znany wielu klientom od lat. Nowoczesne modele zawierają innowacyjne systemy w spłuczkach, pozwalające na znaczące oszczędności w zużyciu wody. Miski stojące różnią się także kształtem, który ułatwia czyszczenie toalety, a same produkty są oferowane w wyjątkowo korzystnych cenach.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaż podtynkowy do WC to specjalnie opracowana konstrukcja podtrzymująca wiszącą na ścianie miskę. Umieszczenie zabudowy w narożniku ułatwiają innowacyjne modele, które można też bezpośrednio połączyć z systemem wentylacji. Sprawdź, jaki zestaw będzie idealny do Twojej łazienki i co potrzebujesz, aby zainstalować nowoczesne akcesoria.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Zawieszona na ścianie miski WC, prezentują się niezwykle estetycznie i sprawiają, że sprzątanie podłogi odbywa się szybko i sprawnie. Zestawy stojące, nazywane popularnie kompaktami WC są połączeniem widocznego zbiornika spłuczki z miską. Oba modele to unowocześnione, warte zainteresowanie produkty z opcją spłukiwania, oszczędzającą wodę.