Miski Wc wiszące Mexen

(38 produktów)
i

Miska WC wisząca Mexen stanowi doskonałą alternatywę dla jej klasycznej, stojącej wersji. To popularny element wyposażenia nowoczesnych łazienek. Do jej atutów można zaliczyć między innymi estetyczny wygląd oraz łatwość w utrzymaniu w czystości znajdującej się pod nią przestrzeni.

Więcej informacji o Miski Wc wiszące

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje kilkadziesiąt modeli misek WC wiszących Mexen. Miłośnikom minimalistycznych aranżacji z pewnością do gustu przypadnie model TEO o wymiarach 53x36x37 centymetrów. Produkt ten został wykonany z ceramiki sanitarnej, która jest tworzywem odpornym na uszkodzenia, estetycznym oraz łatwym w utrzymaniu w czystości. Został tu zastosowany bezrantowy system spłukiwania, określany również Mianem Rimless. W skład zestawu wchodzi także wolnoopadająca deska z duroplastu - materiału twardego i przyjemnego w dotyku. Do atutów kompletu można zaliczyć wysokiej jakości, łatwo wypinające się, metalowe zawiasy. W naszej ofercie nie brak również modeli o nieco bardziej klasycznej, ponadczasowej formie, które będą się świetnie prezentować w tradycyjnych łazienkach.

Miski Wc wiszące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Funkcjonalna miska WC to taka, która zapewni Ci maksymalną satysfakcję w trakcie każdorazowego użytku. Dodatkowo warto zdecydować się na armaturę, która swoją stylistyką będzie dopasowana do designu wnętrza. Jak znaleźć najlepszą miskę WC i na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Dowiedz się już teraz.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Wolisz miskę WC stojącą, czy może wiszącą? Nie wiesz, na jaką się zdecydować? W takim razie zapoznaj się z naszym artykułem, w którym przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat tego rodzaju armatury. Jasno omawiamy specyfikację misek, zalety oraz charakterystykę.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucyjne rozwiązania w dziedzinie misek WC wdrażane są przez poszczególnych producentów już od długiego czasu. Dzięki nowoczesnym technologiom możesz cieszyć się armaturą trwałą i wygodną, która dodatkowo nie zużywa dużo wody. Sprawdź, jaki model najlepiej wybrać do swojej łazienki.