Umywalki i zlewy Mexen

(125 produktów)
i

Umywalka jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej łazienki. Korzystamy z niej każdego dnia - czy to myjąc ręce, czy wykonując różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. W związku z tym na jej wybór warto przeznaczyć nieco więcej czasu, aby mieć pewność, że zakupiony produkt posłuży nam przez długi czas, a jego użytkowanie będzie w pełni komfortowe.

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

Nasza propozycja to umywalki i zlewy Mexen dostępne na 123lazienka.pl. Oferujemy bogaty wybór umywalek. Coś dla siebie znajdą tu fani zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Niezwykle ciekawie prezentuje się umywalka nablatowa DINA o wymiarach 47x33x12 centymetrów, która została wyprodukowana z wysokiej jakości, estetycznej, odpornej na zarysowania i przebarwienia ceramiki sanitarnej. Druga propozycja to umywalka nablatowa Elza. Jej wymiary to 40x34x14,5 centymetra. Ma ona efektowny, owalny kształt. Na uwagę zasługuje również wpuszczana w blat umywalka Elza o wymiarach 70x46x19 centymetrów. Wyposażona w otwór przelewowy oraz na baterię. Pokrywa ją specjalna powłoka ochronna.

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Wybierając nową umywalkę do bardzo małej łazienki, kieruj się własnymi upodobaniami. Ważny jest wygląd, ale nie można zapomnieć o kilku najważniejszych kwestiach. Kierując się nimi, będziesz w stanie wybrać armaturę, która jest stylowa, praktyczna i wygodna. Pozwoli Ci ona na uzyskanie maksymalnego komfortu w trakcie użytkowania. Posłuży również wiele lat.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Czy wiesz, czym kierować się podczas zakupu nowej umywalki nablatowej? Zapoznaj się z kilkoma poradami, by przed dokonaniem zakupu mieć pewność, że wybrany model okaże się idealny i posłuży przez długi czas. Dzięki temu Twoja decyzja będzie w stu procentach właściwa.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Umywalki prostokątne różnią się od owalnych. Jednak na czym dokładnie polegają te różnice i jak wpływają one na komfort użytkowania? Dowiedz się więcej na temat kształtów umywalek, by podczas zakupu nowej armatury wybrać model, który jest dopasowany do potrzeb domowników. Zainspiruj się umywalkami, by stworzyć niebanalne i ponadczasowe wnętrze do relaksu.