Umywalki Mexen

(109 produktów)
i

Umywalka to element armatury, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience. Jest to produkt, z którego korzystamy każdego dnia - myjąc ręce, goląc się czy wykonując różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. W związku z tym, warto postawić tu na produkt wysokiej jakości, co do którego będziemy mogli mieć pewność, że posłuży nam on przez długi czas. Doskonale do tego celu sprawdzą się umywalki Mexen.

Więcej informacji o Umywalki

Bardzo ciekawie prezentuje się model umywalki Atena 60 producenta Mexen. Jest to umywalka meblowa wpuszczana w blat. Ze względu na swoją prostą, geometryczną formę, najlepiej będzie się prezentować w nowoczesnych łazienkach urządzonych w stylu minimalistycznym. Ma ona 60 centymetrów szerokości, 46 centymetrów głębokości i 19 centymetrów głębokości. Pokryta jest powłoką ochronną, która skutecznie zabezpiecza przed uszkodzeniem i zabrudzeniami. Niezwykle oryginalnie prezentuje się umywalka Elena o wymiarach 63,5x21x13,5 centymetra, która stanowić może najbardziej wyrazisty element dekoracyjny łazienki.

Umywalki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Szukając odpowiedniej umywalki do salonu łazienkowego, należy zwrócić uwagę na wymiary pomieszczenia. Jeśli łazienka ma mały metraż, to konieczne jest dobranie umywalki, która nie będzie zajmować za dużo miejsca, ale nadal będzie praktyczna, a korzystanie z niej komfortowe. Przekonaj się, że możliwe jest wybranie eleganckiej i ekskluzywnej umywalki do małej łazienki.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Nowoczesne i eleganckie łazienki mają to do siebie, że wszystkie jej elementy wyposażenia wyróżniają się energicznym i ekskluzywnym designem. Do takiego pomieszczenia najlepiej sprawdzą się umywalki nablatowe, które podbijają rynek już od kilku lat i cieszą się ogromną popularnością. Czym jest umywalka nablatowa, jak wygląda i jakie jest jej zastosowanie. Przekonaj się i wybierz model idealny dla siebie.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Przed rozpoczęciem remontu salonu łazienkowego, warto zapoznać się z inspiracjami. Pomogą nam one dobrze rozplanować projekt łazienki, a także wybrać rozwiązania, które najbardziej nam odpowiadają. Podczas tego zadania nie można zapomnieć o umywalce. Jak wybrać odpowiedni rozmiar, kształt i model umywalki? Jakie są zastosowania poszczególnych umywalek? Przekonaj się razem z nami!