Wanny Mexen

(52 produktów)
i

Wanny Mexen to niezwykle rozbudowana kategoria produktów, w której można znaleźć modele zarówno klasyczne, jak i wolnostojące. Ich wspólną cechą jest estetyczny wygląd, odporność na uszkodzenia oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. W naszym sklepie internetowym 123lazienka można znaleźć kilkanaście modeli tej marki.

Więcej informacji o Wanny

Bardzo efektowną wanną Mexen jest model Cubik o wymiarach 160x70 centymetrów i pojemności 165 litrów. W zestawie znajduje się stelaż, nogi oraz automatyczny syfon wannowy. Produkt jest przeznaczony do skompletowania z obudową styropianową, zagłówkiem oraz parawanem. Wanna została wyprodukowana z akrylu, który jest materiałem odpornym na zarysowania i przebarwienia, estetycznym i łatwym w czyszczeniu. Miłośnikom wanien wolnostojących do gustu przypadnie z kolei model Montana. Jego wymiary to 170x70x72 centymetry, a pojemność - 210 litrów. Produkt wyposażony jest w otwór przelewowy, syfon oraz korek clik-clak. Doskonale będzie się prezentować w przestronnych pokojach kąpielowych.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Nie masz pojęcia, jaką wannę zamówić do swojej łazienki? Poznaj najważniejsze zasady, jakimi warto kierować się przed zakupem, a wybierzesz model gwarantujący ponadprzeciętną trwałość oraz wysoką wygodę w trakcie zażywania kąpieli. Korzystanie z armatury stanie się przyjemne i komfortowe!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Nadszedł czas wymiany wanny lub po prostu szukasz modelu do nowej łazienki? Na rynku znajdziesz modele różnego typu od wielu producentów. Warto zastanowić się nad własnymi potrzebami, aby ostatecznie kupić idealną armaturę, która zapewni Ci satysfakcję. Każda kąpiel będzie chwilą relaksu tylko dla Ciebie.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Jakie cechy charakterystyczne wyróżniają wanny stalowe oraz akrylowe? Czy różnica między nimi jest kolosalna, a może nieznaczna? Przeczytaj więcej informacji na ich temat, a podczas zakupu nowej armatury będziesz wiedzieć, jaki dokładnie model jest wart Twojej uwagi.