Wanny wolnostojące Mexen

(45 produktów)
i

Wanny wolnostojące Mexen to produkt, który coraz częściej można spotkać w aranżacjach nowoczesnych, przestronnych łazienek oraz pokojów kąpielowych. Prezentują się one niezwykle efektownie, stanowiąc najmocniejszy akcent aranżacyjny i ciesząc oko. Duży wybór tego typu produktów wysokiej jakości można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Wanny wolnostojące

Bardzo ciekawą propozycją jest model Montana o wymiarach 170x80x72 centymetry i pojemności 210 litrów. Produkt wyposażony jest w otwór przelewowy, syfon oraz korek clik-clak. Wyprodukowano go z akrylu, który jest materiałem estetycznym, odpornym na zarysowania i przebarwienia, trwałym i łatwym w utrzymaniu w czystości. W łazienkach zaaranżowanych w stylu retro doskonale będzie się prezentować wanna wolnostojąca Mexen model Hera. Ma ona wymiary 160x70x78 centymetrów. Jej pojemność to 155 litrów. W zestawie znajduje się syfon oraz korek typu clik-clak. Podobnie jak wspomniany wyżej, ten model również został wykonany z najwyższej jakości akrylu.

Wanny wolnostojące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Lubisz imponujący i elegancki rodzaj armatury w łazience? Poznaj już dziś wanny wolnostojące, które skuszą Cię swą niepowtarzalną funkcjonalnością i wyjątkowym wyglądem. A jeśli jeszcze dodatkowo dysponujesz dużą łazienką i metraż Cię nie ogranicza to  wanna wolnostojąca musi się znaleźć w Twoim wnętrzu!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Przy wyborze wanny nie liczą się tylko same walory wizualne. Przed zakupem warto zastanowić się jaki materiał, styl czy wymiary nas interesują. Warto zatrzymać się nad materiałem, który ma duże znaczenie w codziennym użytkowaniu. Najpopularniejsze są wanny akrylowe, ze względu na dobrą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Współczesny rynek oferuje nam wanny wolnostojące stalowe, akrylowe lub żeliwne? Tylko, którą wybrać, aby czuć w pełni usatysfakcjonowanym z zakupu! Wyjątkowe i niepowtarzalne właściwości, które przemawiają za jej wyborem ma akryl. Jest to materiał miły w dotyku, odpory na zarysowania i lekki! To wanny, które cieszą się bardzo dużą popularnością!