Baterie Omnires

(62 produktów)
i

Bateria to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania i przeznaczeniem. Do wyboru mamy między innymi baterie umywalkowe, prysznicowe, wannowe, prysznicowo-wannowe czy bidetowe.

Więcej informacji o Baterie

Bardzo efektownie prezentuje się model Y - podtynkowa, umywalkowa bateria OMNIRES. Produkt posiada klasyczne, chromowane wykończenie. Jest wyposażony w jedno wyjście wody zmieszanej. Średnica rozetek wynosi tu 8 centymetrów. Zasięg wylewki od powierzchni płytek jest regulowany w zakresie od 18 do 20,5 centymetra. Minimalna głębokość w ścianie niezbędna do zabudowy baterii to 5 centymetrów. Odległość wylewki od rączki mieszacza wynosi 10 centymetrów. Druga propozycja to bateria prysznicowa Mini z połączeniem natrysku ½” i głowicą ceramiczną ½”. Produkt wyposażony jest w blokadę gorącej wody przy osiągnięciu temperatury 38 stopni Celsjusza. Poznaj również pozostałe produkty dostępne w naszej szerokiej ofercie i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Planując remont łazienki warto pomyśleć o solidnych i funkcjonalnych akcesoriach, które zwiększą wygodę podczas codziennego korzystania z łazienki. Takimi elementami wyposażenia niewątpliwie są baterie. Aktualnie na rynku znajduje się szeroki wybór modeli o różnorodnych kształtach. Wiele z nich zaopatrzono w nowoczesne rozwiązania, takie jak perlator czy termostat.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Nowoczesna aranżacji łazienki to solidne urządzenia sanitarne, ale nie tylko! Duże znaczenie mają drobne dodatki, które odpowiadają za wygodę korzystania z urządzeń sanitarnych. Do takich elementów wyposażenia zaliczają się akcesoria do baterii. Zapewniają prawidłowe działanie kranu. Do wyboru są przełączniki, zawory, uchwyty czy półki.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w nowoczesnych łazienkach są baterie termostatyczne. Za ich pomocą można łatwo regulować temperaturę wody, co zwiększa bezpieczeństwo podczas codziennej kąpieli. Sprawdź, jakie są zalety oraz poznaj budowę tego typu rozwiązań.