Baterie - akcesoria Omnires

(2 produktów)
i

Dostępne na rynku baterie prysznicowe mogą się od siebie różnić między innymi stylistyką, materiałem wykonania, wymiarami czy ceną. Aby możliwe było wygodne ich użytkowanie, należy zaopatrzyć się w niezbędne dodatki. Znaleźć można je w kategorii baterii i akcesoriów marki OMNIRES naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie - akcesoria

Pierwsza propozycja to pierścień nawannowy H14 przeznaczony do montażu w rancie wanny lub półce z płytek jako uchwyt rączki prysznicowej. Wysokość elementu nawannowego wynosi 5 centymetrów, a wymiary rozetki - 6,5x6,5 centymetra. Produkt ma klasyczne, chromowane wykończenie. Obejmuje go 2-letnia gwarancja producenta. Druga propozycja to pierścień nawannowy H14 przeznaczony do zamontowania rączki z wężem prysznicowym. Został on wykonany z mosiądzu, który jest materiałem estetycznym, odpornym na uszkodzenia oraz trwałym. Produkt posiada okrągłą rozetkę. Producent objął go 2-letnią gwarancją. Akcesoria z naszego sklepu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Baterie - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jednym z istotnych elementów wyposażenia funkcjonalnych łazienek są urządzenia sanitarne. Aby jednak zwiększyć wygodę korzystania z nich niezbędne będą również nowoczesne baterie. Umożliwiają one prawidłowe działanie kranu, a przy tym znacząco wpływają na wystrój łazienki. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór modeli o różnych kształtach.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Piękny wystrój to ważna kwestia przy urządzaniu nowoczesnej łazienki. Mimo tego, warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na funkcjonalność poszczególnych elementów wyposażenia. Niezbędnymi dodatkami poprawiającymi sprawność instalacji oraz wygodę użytkowania urządzeń sanitarnych są akcesoria do baterii, takie jak zawory, przełączniki czy uchwyty.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

W nowoczesnych aranżacjach łazienki liczą się zarówno solidne elementy wyposażenia, jak i dodatki, które gwarantują wygodne korzystanie z dostępnych urządzeń sanitarnych. W ostatnim czasie do najpopularniejszych rozwiązań zaliczają się baterie termostatyczne. Umożliwiają one regulację temperatury wody, chroniąc przed poparzeniami i zwiększając komfort podczas codziennych kąpieli.