Baterie bidetowe Omnires

(24 produktów)
i

Bidet to element armatury, który coraz częściej spotkać można w nowoczesnych łazienkach. Produkt tego typu pozwala na komfortowe odświeżenie się po skorzystaniu z toalety. Nieodłącznym jego elementem jest bateria bidetowa, np. marki OMNIRES. Dostępne na rynku wyroby tego typu różnić mogą się od siebie między innymi stylistyką, wymiarami, materiałem wykonania czy ceną. Zaopatrzyć można się w nie w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Przykładem może być model APURE o zasięgu wylewki 12,1 centymetra, maksymalnej wysokości wypływu wody 7,7 centymetra i całkowitej wysokości 12,9 centymetra. Nie posiada on otworu w korpusie pod korek automatyczny. Przeznaczony jest do zamontowania wraz z korkiem typu klik-klak. Bateria ma klasyczne, chromowane wykończenie. Producent udziela na nią aż 10-letniej gwarancji. Równie efektownie prezentuje się bateria MURRAY o zasięgu wylewki 12 centymetrów, wysokości wypływu wody 6,5 centymetra i całkowitej wysokości baterii 13 centymetrów. Poznaj też inne propozycje!

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Ciągle zastanawiasz się jaki model baterii wybrać do prywatnej łazienki? Ofert na rynku jest całkiem sporo, dlatego trudno jest podjąć właściwą decyzję. Właśnie z tego powodu przychodzimy Ci z pomocą i przygotowaliśmy serię ciekawych informacji na ten temat. Dowiedz się więcej już teraz.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Odpowiednie dobranie akcesoriów do łazienki znacznie wpływa na design pomieszczenia. Jakie najlepiej wybrać i dlaczego? Postaramy się nieco przybliżyć ten temat, aby Twoja łazienka mogła prezentować się jak najlepiej, w każdej sytuacji!

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Czy wiesz, że bidet z czasem staje się coraz popularniejszy? Trudno się dziwić, jest to element, który znacznie podnosi komfort użytkowania. Poza tym pozwala maksymalnie zadbać o higienę. Wystarczy wybrać model, który swoim designem wpisze się w stylistykę wnętrza. Łazienka stanie się ergonomiczna, a przy tym estetyczna.