Baterie kuchenne Omnires

(1 produkt)
i

Nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni stanowi bateria kuchenna, np. marki OMNIRES. Dostępne na rynku produkty tego typu mogą się od siebie różnić między innymi stylistyką, materiałem wykonania, wymiarami czy ceną. Bogaty asortyment baterii znaleźć można w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze baterii dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji o Baterie kuchenne

Bardzo ciekawą propozycją jest bateria YUKON. Jest to model sztorcowy, przeznaczony do zamontowania na zlewozmywaku. Wysokość produktu wynosi 34,7 centymetra, a wysokość wypływu wody - 13,4 centymetra. Bateria posiada praktyczną, długą, obrotową wylewkę o zasięgu 18,9 centymetra. Regulacja wypływu wody oraz jej temperatury odbywa się tu za pośrednictwem jednego, w pełni komfortowego uchwytu. Bateria ta ma smukłą, estetyczną linię i klasyczne, chromowane wykończenie. Producent udziela na nią 10-letniej gwarancji. Bateria będzie się świetnie prezentować zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej łazience.

Baterie kuchenne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Choć z pewnością odpowiednio dobrane urządzenia sanitarne mają duże znaczenie dla wystroju i funkcjonalności kuchni czy łazienki, to jednak warto pamiętać też o akcesoriach. Do najważniejszych drobnych elementów zaliczają się baterie zapewniające komfortowe korzystanie z dostępu do bieżącej wody. Na rynku dostępne są modele o różnych kształtach.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Dla każdego, kto planuje nowoczesną aranżację łazienki, która zapewni wygodę podczas codziennych zabiegów, doskonałym rozwiązaniem są akcesoria do baterii. Umożliwiają one komfortowe korzystanie z urządzeń sanitarnych i odpowiadają za prawidłowe działanie instalacji. W bogatej ofercie producentów dostępne są zawory, przełączniki, półki i uchwyty.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Duży wpływ na funkcjonalność łazienki czy kuchni mają nie tylko urządzenia sanitarne i inne elementy wyposażenia, ale też odpowiednio dobrane akcesoria. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się baterie termostatyczne. Pozwalają one na łatwe sterowanie temperaturą wody, dzięki czemu codzienne użytkowanie pomieszczeń stanie się bardziej komfortowe.