Baterie prysznicowe podtynkowe Omnires

(18 produktów)
i

Niezbędnym elementem każdej kabiny prysznicowej jest odpowiednio dopasowana bateria. W ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl zaopatrzysz się między innymi w baterie prysznicowe podtynkowe OMNIRES. Różnią się one od siebie wymiarami, stylistyką oraz ceną.

Więcej informacji o Baterie prysznicowe podtynkowe

Murray to model składający się z części natynkowej oraz podtynkowej. Wymiary rozetki to 17x11 centymetrów. Minimalna głębokość w ścianie niezbędna do zabudowy baterii wynosi 4,5 centymetra. Produkt ma chromowane wykończenie. Na uwagę zasługuje tutaj nie tylko najwyższa jakość wykonania, lecz również nowoczesny, minimalistyczny design. Bateria jest objęta aż 10-letnią gwarancją producenta. Druga propozycja to bateria Modern składająca się z części natynkowej oraz podtynkowej. Zawiera dwa pokrętła o rozstawie wynoszącym 15 centymetrów. Minimalna głębokość w ścianie niezbędna do zabudowy baterii to 5 centymetrów. Ma ona klasyczne, chromowane wykończenie. Na produkt udzielana jest 10-letnia gwarancja producenta. Poznaj również inne propozycje!

Baterie prysznicowe podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Podtynkowe baterie prysznicowe to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience - dostępne na rynku modele wyróżniają się nie tylko eleganckim designem, ale przede wszystkim ponadczasową funkcjonalnością. Wybierając idealną baterię możesz wybierać spośród modeli różniących się między sobą kształtem, kolorem oraz dostępnością funkcji dodatkowych.

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Klasyczna bateria prysznicowa to już przeszłość! Współczesne modele coraz częściej wyposażone są w dodatkowe funkcje, w tym termostat, który znacznie podnosi komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej kąpieli. Czy warto inwestować w tego typu rozwiązania? Odpowiedzi szukaj w artykule!

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Szukasz nowoczesnej baterii łazienkowej, która sprawdzi się w Twojej łazience? Na rynku nie brakuje stylowych i funkcjonalnych modeli, które różnią się designem czy dostępnością dodatkowych funkcji. Jaki model wybrać? Czy warto inwestować w baterię z perlatorem i termostatem? Odpowiedź na nurtujące pytania znajdziesz w artykule!