Baterie wannowo - prysznicowe Omnires

(9 produktów)
i

Produktem, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience bez względu na styl, w jakim została ona urządzona, jest bateria wannowo-prysznicowa np. marki OMNIRES. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl produkty mogą się od siebie różnić między innymi materiałem wykonania, wymiarami oraz ceną. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem! Z chęcią pomożemy Ci w wyborze baterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb!

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Osobom szukającym wysokiej jakości, estetycznej baterii wannowo-prysznicowej do łazienki urządzonej w stylu minimalistycznym polecić możemy model FRESH. Zasięg wylewki od powierzchni płytek wynosi tutaj 19 centymetrów. W zestawie znajdziemy głowicę baterii z 7-stopniowym regulatorem maksymalnej temperatury wypływającej wody. Stanowi to gwarancję oszczędności energii oraz ochrony przed poparzeniami. Bateria ma klasyczne, chromowane wykończenie. Wyposażona jest również w użyteczny perlator. Producent objął ją aż 10-letnią gwarancją. Poznaj też inne propozycje!

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Funkcjonalna bateria to absolutny must have w każdej nowoczesnej łazience - doskonale wiedzą o tym znani producenci armatury, którzy oferują przyszłym klientom szeroki wybór modeli łączących w sobie elegancki design z ponadczasową funkcjonalnością. Jaka bateria najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

To nie meble czy glazura tworzy charakter miejsca, ale odpowiednio dobrane akcesoria - wśród dostępnych na rynku elementów nie brakuje minimalistycznych półek czy eleganckich uchwytów, dzięki którym codzienne korzystanie z łazienki staje się czystą przyjemnością. Na rynku nie brakuje stylowych i zarazem praktycznych akcesoriów, które z pewnością sprawdzą się w niejednym wnętrzu.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria klasyczna czy termostatyczna? Wybór nie zawsze jest oczywisty. Przed udaniem się na zakupy warto poznać budowę i zasady działania baterii wyposażonej w termostat - dzięki temu dowiesz się, który z wariantów najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience!