Wylewki do baterii Omnires

(3 produktów)
i

Jednym z produktów, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience bez względu na styl, w jakim została ona zaaranżowana jest bateria. Kluczowym jej elementem jest wylewka. Szukając wysokiej jakości produktów tego typu, warto zajrzeć do kategorii wylewki do baterii OMNIRES dostępnej w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl. Chętnie pomożemy Ci w doborze modelu, który idealnie wkomponuje się w wystrój Twojej łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Więcej informacji o Wylewki do baterii

Wylewka w modelu WD01 posiada zasięg wylewki wynoszący 17 centymetrów i podłączenie do wody ¾”. Wyposażona jest w rozetę o średnicy 7 centymetrów. Produkt ma klasyczne, chromowane wykończenie. Wylewka jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. W łazienkach urządzonych w stylu retro i vintage doskonale prezentować będzie się natomiast model WD ARMANCE ORB. Posiada on wykończenie w odcieniu miedzi antycznej. Zasięg wylewki wynosi tutaj 22 centymetry, podłączenie wody - ½”, a wymiary rozety - 8,3x10 centymetrów. Model jest objęty 2-letnią gwarancją.

Wylewki do baterii - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Przeglądasz oferty baterii do kuchni i łazienki? Nie wiesz, na jaką się zdecydować? To nic dziwnego! Zakup uzależniony jest wyłącznie od Twoich oczekiwań! Jeśli potrzebujesz wygody, funkcjonalności postaw na baterię z perlatorem i z głowicą ceramiczną! Zapoznaj się również z bateriami w stylu retro.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Łazienka to miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu. Codziennie korzystamy z niej wielokrotnie! Poza armaturą sanitarną, która ma spełnić nasze oczekiwania - postaw też na ważne detale, mianowicie akcesoria do baterii i do codziennego użytku. To właśnie przełączniki, zawory, słuchawki prysznicowe z masażerem, czy wieszak sprawią, że codzienna kąpiel będzie bezpieczna i przyjemna!

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Na rynku coraz częściej pojawiają się produkty, które są opracowane według najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić komfort podczas codziennej obsługi. Do jednych z nich należą baterie temostatyczne! Jest to rodzaj armatury, która ma wyjątkowe właściwości. Zapoznaj się już dziś jaka działają takie baterie!