Brodziki Omnires

(37 produktów)
i

Decydując się na umieszczenie kabiny prysznicowej w łazience, należy zadbać o wybór odpowiedniego brodzika. Produkt tego typu powinien charakteryzować się przede wszystkim dużą trwałością - jest to bowiem element, z którego korzystać będziemy każdego dnia. Nie bez znaczenia są też walory estetyczne i komfort użytkowania. Polecamy brodziki OMNIRES dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.

Więcej informacji o Brodziki

Jednym ze szczególnie polecanych przez nas jest model Brooklyn 90/K. Został on wykonany z wysokiej jakości akrylu, który jest tworzywem trwałym i odpornym na uszkodzenia oraz przebarwienia. Produkt wzmocniony został laminatem żywicznym. Jego wymiary to 90x90x3,2 centymetra. Średnica odpływu wynosi 9 centymetrów. Na uwagę zasługuje tu między innymi duża wytrzymałość na nacisk sięgająca 750 kilogramów. Brodzik tłumi hałas wody aż o 40%. Nie sposób nie wspomnieć tu również o jego właściwościach termoizolacyjnych, dzięki czemu ciepło przez długi czas utrzymuje się na jego powierzchni. Poznaj też inne propozycje producenta OMNIRES dostępne w naszej ofercie.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Odpowiednio dobrany brodzik to obowiązkowy element wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki - doskonale wiedzą o tym znani producenci, którzy oferują swoim klientom szeroki wybór modeli różniących się między sobą kształtem czy kolorem. Wśród najpopularniejszych opcji znaleźć można brodziki płytkie i głębokie. Więcej na ich temat dowiesz się z artykułu!

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Prysznic bez brodzika, czyli tak zwany odpływ liniowy to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w wielu nowoczesnych łazienkach - bez obaw mogą z niego korzystać również osoby w podeszłym wieku. O jego wadach, zaletach i sposobie montażu przeczytasz w tekście!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Na rynku nie brakuje ceramiki i armatury łazienkowej, która łączy w sobie dwie najważniejsze cechy - ponadczasowy styl i funkcjonalność. Współcześni producenci oferują swoim klientom między innymi szeroki wybór brodzików różniących się kształtem, kolorem, a nawet głębokością. W artykule przedstawiamy najpopularniejsze rozwiązania.