Odpływy liniowe i syfony Omnires

(18 produktów)
i

Aby korzystanie z poszczególnych elementów armatury łazienkowej było możliwe, należy zaopatrzyć się w stosowny zestaw akcesoriów. Zalicza się do nich między innym odpływy liniowe i syfony OMNIRES. W ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl znaleźć można wyłącznie produkty od renomowanych, sprawdzonych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Więcej informacji o Odpływy liniowe i syfony

Przykładem może być biały syfon brodzikowy ST.6590.35N + ST.45. To niski model stworzony z myślą o odpływach prysznicowych. Posiada on otwór przepływowy o średnicy 9 centymetrów. Jego wysokość to 7 centymetrów, a przepływ - 30 litrów na minutę. Produkt posiada możliwość czyszczenia od góry. Jest on objęty 2-letnią gwarancją producenta. Równie praktyczny jest syfon brodzikowo-wannowy o chromowanym wykończeniu ST7990.01 + ST45. Jego otwór odpływowy ma średnicę 9 centymetrów. Syfon jest wysoki na 8 centymetrów. Przepływ wynosi tu 24 litry na minutę. Podobnie jak w przypadku powyższego modelu ten również może być czyszczony od góry.

Odpływy liniowe i syfony - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Elegancki odpływ liniowy w prysznicu bez brodzika, niewidoczny syfon pralkowy, ukryte elementy montażowe armatury; to wszystko możemy mieć w dzisiejszych czasach, remontując swoją łazienkę. Obecnie na rynku mamy do dyspozycji niezwykłe innowacje, które pozwalają na stworzenie wyjątkowej przestrzeni łazienkowej. Jest ich jednak tak wiele, że przyprawiają o zawrót głowy. Poznaj więcej szczegółów i zainspiruj się, czytając nasz artykuł.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Odpływy liniowe są bardzo estetycznym wykończeniem miejsca, gdzie spływa woda prysznicowa w kabinach bez brodzika. Dostępne na rynku propozycje pozwalają dobrać te elementy idealnie do aranżacji łazienki. Aby więc nie zepsuć całej kompozycji, w przypadku pralek warto zamontować podtynkowy syfon z rozetą maskującą. Rozwiązanie takie idealnie ukryje elementy montażowe pralki. Poznaj więcej szczegółów z naszym artykułem.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Odpływy liniowe są idealnym rozwiązaniem dla pryszniców bez brodzików. Innowacyjne formy i możliwości montażu tych elementów sprawiają, że odpływy nie tylko znakomicie spełniają swoją rolę, ale także stają się elementem dekoracyjnym prysznica. To, jaki odpływ wybierzesz, zależy od wielkości prysznica, aranżacji kolorystycznej pomieszczenia, a także preferencji (montaż ścienny, bądź podłogowy). Poznaj szczegóły z naszym artykułem.