Prysznice Omnires

(358 produktów)
i

Prysznice OMNIRES stanowią świetną alternatywę dla wanien - zajmują one o wiele mniej miejsca i pozwalają na zaoszczędzenie dużych ilości wody. Dostępne w sklepach produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi kształtem oraz materiałem wykonania. Bogaty ich wybór znaleźć można w naszym sklepie 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Prysznice

Zestawem, który będzie się doskonale prezentować w każdej łazience jest Omnires Mini +Kuchinox. W jego skład wchodzi bateria prysznicowa termostatyczna i kolumna natryskowa kwadratowa. Pierwszy z elementów wyposażony został w głowicę termostatyczną, podłączenie natrysku ½ cala i blokadę gorącej wody na poziomie 38 stopni Celsjusza. Drugi z nich składa się natomiast ze słuchawki natryskowej, jednofunkcyjnej górnej deszczownicy, węża natryskowego gumowego o długości 150 centymetrów i mosiężnego, ciśnieniowego przełącznika natrysku. Na uwagę zasługuje tutaj regulowany rozstaw mocowań i system zabezpieczający przed osadzaniem się kamienia na powierzchni produktu. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z produktami.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Zastanawiasz się, który rodzaj kabiny prysznicowej byłby najlepszy? Nie wiesz, na jaki się zdecydować? Na rynku jest wiele propozycji- kabiny narożne, z brodzikiem lub bez. Każdy z innymi atutami i wadami- powiemy Ci, który rodzaj spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem, zapraszamy!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Sposobów czyszczenia kabiny prysznicowej jest tyle, ile ich właścicieli. Każdy ma swoją cenną radę, a my postaraliśmy się zebrać je wszystkie w jednym miejscu. Podpowiemy, w jaki sposób, skutecznie i szybko usunąć zanieczyszczenia z powierzchni szklanych i chromowanych!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Zestaw prysznicowy, który spełni oczekiwania wymagających? Wyposażony w niezbędne elementy, funkcjonalny, a przy tym świetnie wykończony? Udowadniamy, że takie egzemplarze istnieją i wcale nie są drogie. Z nami wybierzesz zestaw idealny dla wielbicieli pryszniców, skorzystaj z naszej rady!