Deszczownice Omnires

(4 produktów)
i

Deszczownica OMNIRES to produkt, z którym coraz częściej można się spotkać w aranżacjach nowoczesnych łazienek. Trudno się temu dziwić - prezentuje się ona niezwykle efektownie i pozwala na wzięcie relaksującej kąpieli. Dostępne na rynku produkty tego typu mogą się od siebie różnić między innymi kształtem oraz materiałem wykonania. Zaopatrzyć można się w nie w naszym sklepie 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Deszczownice

Deszczownica OCEAN WGR225 to produkt o wymiarach 25x25 centymetrów. Jego grubość to 1,3 centymetra. Jest to deszczownica jednofunkcyjna zapewniająca relaksujący, delikatny prysznic. Zastosowany tu system Air miesza wypływającą wodę z powietrzem, sprawiając, że krople stają się pełniejsze i bardziej miękkie. Easy Clean zapobiega osadzaniu się brudu oraz osadów wapiennych i ułatwia czyszczenie dysz. Deszczownica ma klasyczne, chromowane wykończenie. Objęta jest 2-letnią gwarancją producenta. W naszej ofercie znaleźć można także deszczownice prostokątne i okrągłe. Koniecznie zapoznaj się z nią już teraz.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Zastanawiając się nad zasadnością instalacji deszczownicy z pewnością należy wziąć pod uwagę wiele aspektów estetycznych, funkcjonalnych i ekonomicznych. W zależności od wariantu, na jaki się zdecydujesz możesz zaoszczędzić na comiesięcznych rachunkach. Ciekawą propozycją są także deszczownice z podświetlaniem ledowym. Gwarantujemy, że inwestycja się zwróci.

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Stojąc przed dylematem wyboru zestawu prysznicowego warto wziąć pod uwagę rozwiązania przewidujące ponadprzeciętny komfort. Prysznic z deszczownicą to coraz częściej wybierana armatura, która sprawdzi się w każdym wnętrzu bez względu na metraż. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto poznać wszystkie zalety obu rozwiązań. Zostawiliśmy je dla Ciebie.

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Czy istnieje rozwiązanie zapewniające komfortową kąpiel nawet w małej łazience? Oczywiście, że tak! Doskonałym rozwiązaniem jest deszczownica, która dostępna jest w wielu kształtach i wielkościach pozwalających na zastosowanie w każdym wnętrzu. Dzięki temu z powodzeniem dopasujesz ją do własnych potrzeb.