Kabiny prysznicowe Omnires

(1 produkt)
i

Kabina prysznicowa OMNIRES stanowi doskonałą alternatywę dla wanny. Zajmuje ona znacznie mniej miejsca i pozwala na ograniczenie ilości zużywanej każdego dnia wody. Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi wymiarami, kształtem oraz materiałem wykonania. Zaopatrzyć można się w nie między innymi na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe

Bardzo efektownie prezentuje się kabina prysznicowa prostokątna S-80/100K TR. Jej wymiary to 190x100x80 centymetrów. Wyposażona jest w drzwi uchylne. To kabina odwracalna, która może zostać zamontowana zarówno prawo-, jak i lewostronnie. Szerokość wejścia wynosi tutaj 60 centymetrów. Kabina posiada profile aluminiowe w klasycznym, chromowanym kolorze. Jej drzwi zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałego, bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 milimetrów, które w przypadku uszkodzenia rozbija się na obłe kawałki. Kabina wyposażona jest w mocne, chromowane zawiasy. Posiada stalowy uchwyt.

Kabiny prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Obok kabin prysznicowych wykonanych z tworzywa sztucznego na rynku dostępne są również kabiny ze szkła. Ich zaletą jest między innymi użycie do produkcji solidnego materiału, który może, ale nie musi być pokryty warstwą sprawiającą, że ścianki bardzo łatwo utrzymać w czystości. Jednak kabiny szklane cieszą się największą popularnością nie tylko z tego względu.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Wielu konsumentów zadaje sobie pytanie, czy lepszym rozwiązaniem będzie kabina prysznicowa, czy wanna. Jeśli zależy nam na oszczędności wody, powinniśmy zdecydować się na kabinę, ponieważ zużycie wody podczas brania prysznica jest mniejsze niż podczas kąpieli. Co jeszcze sprawia, że wielu klientów decyduje się na kabiny?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Aby kabina prysznicowa stanowiła prawdziwą ozdobę łazienki, powinna być przede wszystkim idealnie zamontowana. Połączenie profili oraz stelaży i włożenie w gotową ramę ścianek to dopiero początek działań, które wydają się skomplikowane. Jeśli jednak zapoznamy się z instrukcją obsługi, wszystko może okazać się banalnie proste.