Odpływy liniowe Omnires

(0 produktów)
i

Odpływy liniowe jeszcze niedawno były wykorzystywane wyłącznie w miejscach publicznych, takich jak baseny czy siłownie. Dziś coraz częściej zaczynają gościć również w prywatnych mieszkaniach. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zamontowanie w łazience kabiny prysznicowej bez brodzika niesie za sobą wyłącznie same korzyści. Jest to rozwiązanie idealne przede wszystkim dla seniorów i osób z niepełnosprawnością, dla których tradycyjny brodzik mógłby stanowić nie lada wyzwanie. Jeśli aktualnie jesteś w trakcie aranżacji swojej łazienki lub ją remontujesz, warto wziąć pod uwagę kwestię zakupu prysznicowego odpływu liniowego od znanej i cenionej marki Omnires.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Odpływy liniowe

Solidne i trwałe odpływy liniowe Omnires

Odpływ liniowy to wmontowane w podłogę łazienkową rozwiązanie, które służy do odprowadzania wody z prysznica. Proponowane w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl modele od polskiego producenta Omnires składają się z dwóch części — elementu zewnętrznego, czyli pokrywy oraz wewnętrznych części montowanych w podłogę, takich jak rynna odpływowa, kołnierz, syfon oraz nóżki montażowe. W każdym oferowanym przez nas modelu znajduje się otwór rewizyjny z powierzchnią do przyklejenia płytek. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy wzorów, różnej długości i przepustowości wody. Proponowane modele zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu odpływ jest solidny i odporny na korozje i uszkodzenia.

Postaw na funkcjonalne wnętrze z odpływem liniowym

Odpływy liniowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu. Jest to rozwiązanie wybierane przez osoby, które pragną stworzyć eleganckie i funkcjonalne wnętrze. Odpływ liniowy daje dużo swobody i możliwości aranżacyjnych, nawet w niewielkiej przestrzeni łazienkowej. Decydując się na jego montaż zyskasz więcej miejsca w swojej łazience. Kolejną niepodważalną zaletą prezentowanych odpływów liniowych jest łatwość utrzymania w czystości. Na płaskiej powierzchni dużo łatwiej wyczyścić kabinę prysznicową, a osady z mydła nie osadzają się tak łatwo, jak w przypadku brodzika. Jesteśmy przekonani, że odpływ liniowy Omnires sprawdzi się również w Twojej łazience.

Odpływy liniowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Nowoczesna łazienka charakteryzuje się nowoczesną armaturą oraz wyposażeniem, w tym prysznicem bez brodzika. Element taki musi natomiast zostać wyposażony w odpływ liniowy, który można montować w ścianie bądź podłodze. Należy więc przed rozpoczęciem montażu prysznica, dokładnie przemyśleć zakup tego elementu. Przeczytaj więcej na temat odpływów liniowych w naszym artykule, a dowiesz się, jakie pełnią funkcje i jaki odpływ będzie dla Twojej łazienki najlepszy.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Prysznic bez brodzika to element wyposażenia łazienki z kategorii nowoczesnych. Jest bardzo elegancki, łatwy w utrzymaniu w czystości i bardzo funkcjonalny. Jedną z jego charakterystycznych cech jest również konieczność montażu odpływu liniowego odprowadzającego wodę. Nie musi to jednak być brzydka, zwykła, szara, żeliwna kratka. Jaki odpływ kupić, by był jednocześnie funkcjonalny i dekoracyjny? Dowiesz się wszystkiego z naszego artykułu.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Wybierając odpływ liniowy, należy kierować się kilkoma aspektami. Przede wszystkim musimy zdecydować, czy chcemy go zamontować w ścianie, czy też w podłodze. Poza tym należy zwrócić uwagę, czy odpływ jest widoczny. Jeśli tak, warto zainwestować w droższy element, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale też wyglądał estetycznie. Dziś można kupić odpływ w dowolnym kolorze, a nawet z podświetleniem. Przeczytaj więcej w naszym artykule i zainspiruj się!