Parawany nawannowe Omnires

(2 produktów)
i

Parawan nawannowy OMNIRES to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na tym, aby znajdująca się w ich łazience wanna pełnić mogła jednocześnie funkcję kabiny prysznicowej. Dostępne na rynku produkty tego typu mogą się od siebie różnić między innymi wymiarami czy materiałem wykonania. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Parawany nawannowe

Polecamy między innymi efektownie prezentujący się parawan KENTON MP75. Jest to model jednoskrzydłowy o wymiarach 70x140 centymetrów otwierany na 2 strony. Produkt wyposażony jest w drzwi wykonane z bezpiecznego, transparentnego szkła hartowanego o grubości 4 milimetrów. W przypadku uszkodzenia tłucze się ono na obłe, nie stwarzające zagrożenia dla użytkownika kawałki. Parawan ma profil aluminiowy w klasycznym chromowanym kolorze. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. W kategorii tej zaopatrzyć można się również w inne wersje parawanów nawannowych OMNIRES - skrzydłowe czy składające się z 2 elementów. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z dostępnym asortymentem!

Parawany nawannowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Parawany nawannowe - czy warto?

Parawany nawannowe - czy warto?

Parawany nawannowe dostępne są w przeróżnych formach i wzorach. Swoją charakterystyką sprawiają, że mogą być stylowym uzupełnieniem designu łazienki. Wykorzystywane są w mieszkaniach, gdzie do łazienki dołączono prysznic. Parawany chronią przed zachlapaniem podłogi oraz ścian, z tego powodu decyduje się na nie coraz więcej osób.

Jak wybrać odpowiednią obudowę do wanny?

Jak wybrać odpowiednią obudowę do wanny?

Odpowiednio dobrana obudowa do wanny sprawia, że armatura przyciąga wzrok swoim designem. Dodatkowo element ten chroni wannę i podnosi poziom bezpieczeństwa. Wybierając nową obudowę, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Poruszyliśmy ten temat na naszym blogu.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Jeśli remontujesz łazienkę lub urządzasz wnętrze w nowym mieszkaniu, to z pewnością zastanawiasz się, jaką wannę wybrać. Oferta producentów jest bardzo szeroka i zróżnicowana, dlatego przed podjęciem decyzji należy wyselekcjonować najlepsze modele, dopasowane do Twoich wymagań i upodobań.