Uchwyty prysznicowe i drążki Omnires

(15 produktów)
i

Wyposażając łazienkę, zadbać należy nie tylko o dobór armatury czy mebli. Równie ważną rolę odgrywają w niej akcesoria, które umożliwiają korzystanie z poszczególnych sprzętów. Zalicza się do nich między innymi uchwyty prysznicowe i drążki np. marki OMNIRES, w które zaopatrzyć można się w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Uchwyty prysznicowe i drążki

Proponowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, dzięki czemu zaopatrując się w nie, możesz mieć pewność, że posłużą one przez długi czas, a ich codzienne użytkowanie będzie w pełni komfortowe. Przykładem może być uchwyt punktowy 8876A, który przeznaczony jest do montażu w odległości 5 centymetrów od ściany. Jego wymiary to 5x5 centymetrów. Posiada on praktyczną wkładkę ochronną oraz zintegrowaną rozetę mosiężną z uszczelką. Produkt ma klasyczne, chromowane wykończenie. Obejmuje go 2-letnia gwarancja producenta. W kategorii tej znaleźć można również przyłącza kątowe czy ramiona ścienne.

Uchwyty prysznicowe i drążki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Robiąc remont małej łazienki, warto zastanowić się nad kupnem nowej kabiny prysznicowej. Podczas wyboru należy pamiętać o tym, jaki rozmiar będzie odpowiedni, jaki styl kabiny prysznicowej najbardziej będzie pasować do salonu łazienkowego. Na rynku dostępne są różnego rodzaju prysznice, a także akcesoria, takie jak uchwyty prysznicowe i drążki. Dzięki temu każdy jest w stanie wybrać dla siebie model, który doskonale komponuje się z wystrojem wnętrz, a co więcej, spełnia oczekiwania każdego domownika.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Chcesz, by Twoja kabina prysznicowa zawsze wyglądał nieskazitelnie, a prysznic utrzymał wygląd „jak nowy” na długie lata? W takim razie konieczne jest zastosowanie praktycznych i prostych sposobów, które pozwalają na szybkie wyczyszczenie prysznica i pozbycie się uciążliwego kamienia. Przekonaj się, jak to zrobić.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Lubisz po ciężkim dniu odprężyć się pod prysznicem i jednocześnie zadbać o swoją higienę? Doskonale się składa, ponieważ na rynku znajduje się wiele nowoczesnych zestawów prysznicowych, które składają się z akcesoriów i uchwytów prysznicowych oraz drążków, których zadaniem jest zwiększenie komforty i bezpieczeństwa podczas kąpieli.