Zestawy prysznicowe Omnires

(12 produktów)
i

Aby możliwe było korzystanie z kabiny prysznicowej, zaopatrzyć należy się w odpowiednio dobrany zestaw prysznicowy OMNIRES. Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi stylistyką, materiałem wykonania, wymiarami czy elementami wchodzącymi w skład kompletu. Duży wybór wysokiej jakości zestawów znaleźć można w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Zestawy prysznicowe

Nasza propozycja to zestaw Y o klasycznym, chromowanym wykończeniu. Wyposażony jest on w funkcję blokady gorącej wody przy osiągnięciu temperatury 38 stopni Celsjusza. Znajdziemy tutaj także zintegrowany korpus baterii. Komplet jest przeznaczony do montażu w odległości 43 centymetrów od ściany. W skład zestawu wchodzą: bateria prysznicowa termostatyczna, deszczownica wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej o wymiarach 20x20 centymetrów, rączka prysznicowa jednofunkcyjna, wąż mosiężny o długości 150 centymetrów, przełącznik strumienia deszczownica-rączka (wbudowany jest on w pokrętło regulacji wody) oraz ogranicznik przepływu pozwalający na redukcję ilości zużywanej wody.

Zestawy prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Jesteś na etapie aranżowania swojej łazienki? Zastanawiasz się, jaki rodzaj kabiny prysznicowej wybrać. Uwielbiasz kąpiel z delikatnymi i kojącymi i strumieniami wody. Przed zakupem zapoznaj się z naszymi poradami, które pozwolą Ci wybrać idealny rodzaj kabiny!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Kabina prysznicowa to przestrzeń, w której utrzymanie czystości jest bardzo trudne ze względu na intensywne użytkowanie. Na szybę spływa duża ilość spienionej wody, a tym samym tworzy się kamień. Próbowałaś już wielu metod, ale żadna nie przyniosła efektu? Przeczytaj zatem, jakie porady przygotowaliśmy dla Ciebie!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Zestaw prysznicowy to nie jest zakup, który ma nas służyć klilka miesiecy, ale parę lat. Warto zatem postawić na produkt wysokiej jakości od znanych i renomowanych producentów, którzy zapewniają nam kilkuletnią gwarancję. Sprawdź naszą ofertę, która zachwyci nawet bardzo wymagających klientów.