Ubikacje i toalety Omnires

(4 produktów)
i

Ubikacje i toalety OMNIRES to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Jako że z tego typu produktów korzystamy każdego dnia, warto zadbać o to, by charakteryzowały się one nie tylko estetycznym wyglądem i dopasowaniem do stylu, w jakim zostało urządzone wnętrze. Równie ważna jest jakość wykonania i odporność na uszkodzenia.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Modelem, który będzie się świetnie prezentować w każdej łazience jest DENVER. To miska toaletowa wisząca. Tego typu elementy armatury cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością, a to ze względu na estetyczny wygląd, łatwość utrzymania w czystości znajdującej się wokół niej powierzchni i możliwość wykonania praktycznej półki po jej zabudowaniu. Jest to miska bezkołnierzowa wyposażona w deskę wolnoopadającą z duroplastu. Materiał ten jest niezwykle trwały, twardy, miły w dotyku i odporny na przebarwienia oraz uszkodzenia. Wymiary miski to 54,5x37,6x34,8 centymetra. Ma ona wykończenie na biały połysk. W kategorii tej znaleźć można również deski wolnoopadające.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Klasyczny zestaw znany jako kompakt WC jest obecnie dostępny z opcją oszczędzającą wodę, niezbędną do spłukiwania toalety. Odpowiedni kształt muszli ułatwia jej czyszczenie, a stojąca stabilna konstrukcja jest dostępna w wyjątkowo korzystnej cenie. Poznaj zalety tradycyjnych zestawów kompaktowych WC.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Ukryta instalacja w podtynkowym stelażu do WC, zapewnia estetyczne wykończenie miejsca na toaletę. Często potrzebne są jednak specjalne rozwiązania, a jednym z nich jest umieszczenie muszli klozetowej w narożniku. Najnowsze modele stelaży są już dostosowane do takich oczekiwań klientów.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Współczesne modele misek WC różnią się między sobą kształtem, kolorem oraz sposobem montażu. Wiszące toalety są instalowane na ukrytym w ścianie stelażu, który w ten estetyczny sposób pomaga uzyskać efekt optycznego powiększenia łazienki. Nadal dużą popularnością cieszą się też stojące kompakty WC. Poznaj zalety i wady obu modeli.