Deski sedesowe Omnires

(1 produkt)
i

Urządzając łazienkę, należy zadbać nie tylko o wybór odpowiedniej miski WC. Równie ważną rolę odgrywać będzie kompatybilna z nią deska sedesowa OMNIRES. Powinna być ona wykonana z wysokiej jakości materiałów i gwarantować wieloletnią trwałość. Zaopatrzysz się w taką w naszym sklepie 123lazienka.pl

Więcej informacji o Deski sedesowe

Dostępne na rynku deski sedesowe mogą się od siebie różnić między innymi materiałem wykonania. Do ich produkcji często wykorzystuje się tworzywa sztuczne. Najlepiej, by były one możliwie jak najtrwalsze - jedynie wówczas będziemy mogli mieć pewność, że taki produkt posłuży nam przez długi czas i będzie w pełni odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Godnymi polecenia są modele pokryte specjalną warstwą bakteriostatyczną, która chroni przed powstawaniem zabrudzeń i ułatwia utrzymanie deski w czystości. W sklepach spotkać można się także z modelami wykonanymi z żywicy syntetycznej, które cechują się niezwykle wysoką trwałością. Kolejna propozycja to deski ze stali nierdzewnej, które najczęściej spotkać można w obiektach użyteczności publicznej.

Deski sedesowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Deska wolnoopadająca - niepotrzebny luksus czy obowiązkowy element w łazience? Zdania się podzielone, ale pewne jest tylko jedno - to praktyczne rozwiązanie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Przed wyborem konkretnego modelu warto jednak poznać działanie i sposób instalacji tego typu modeli.

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Jeśli deska toaletowa w Twojej łazience jest just stara i zużyta to najwyższa pora żeby wymienić ją na lepszy model. Na rynku znajdziesz wiele stylowych i praktycznych propozycji, w tym deski standardowe i wolnoopadające. Które z oferowanych rozwiązań najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience? Przed wyborem koniecznie zajrzyj do naszego artykułu!

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak ozdobić wnętrze dodatkami

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak ozdobić wnętrze dodatkami

Kolor ścian, oryginalne kafelki, stylowe meble i elegancka armatura - to tylko niektóre elementy wystroju łazienki, które mają ogromny wpływ na finalny wygląd pomieszczenia. Wiele osób w ferworze remontu zapomina o pasujących do wnętrza dodatkach i elementach dekoracyjnych, które bardzo często stanowią przysłowiową ,,kropkę nad i”.