Umywalki i zlewy Omnires

(4 produktów)
i

Umywalka i zlew to elementy wyposażenia łazienki, z których korzystamy każdego dnia. W związku z tym wybierając je, warto zadbać o to, by były to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, charakteryzujące się odpornością na uszkodzenia oraz przebarwienia. Wymogi te spełniają umywalki i zlewy OMNIRES, które znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

Bardzo efektownie prezentuje się na przykład umywalka nablatowa BARI o szerokości 38 centymetrów i wysokości 12,4 centymetrów. Wyprodukowana została ona z najwyższej jakości, lanego marmuru. Tworzywo to charakteryzuje się estetycznym wyglądem i dużą trwałością. Kupując wykonaną z niego armaturę możemy mieć pewność, że posłuży nam ona przez długi czas. Umywalka jest pozbawiona przelewu i została wykończona w białym połysku. Będzie się świetnie prezentować w każdej nowoczesnej łazience. W kategorii tej znajdziesz również szereg praktycznych akcesoriów takich jak spusty umywalkowe bez przelewu, korki typu klik-klak czy syfony umywalkowe ozdobne.

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

W trakcie wyboru nowej umywalki do bardzo małej łazienki należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Kluczowa oczywiście będzie trwałość armatury i to, w jaki sposób umywalka jest wykonana. Nie można zapomnieć również o jej rozmiarze i jej wyglądzie. Pamiętaj jednak, że najlepsza umywalka zapewnia wygodę, bezpieczeństwo oraz pełen komfort podczas użytkowania.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Masz w planach zakup nowej umywalki nablatowej, ale tak naprawdę nie wiesz, jaki model wybrać? Poznaj najważniejsze kwestie i porady, które ułatwią podjęcie właściwej decyzji. Dzięki tej nowej umywalce nablatowej poczujesz się komfortowo w łazience, a dbanie o higienę stanie się przyjemnością.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Jest wiele różnic między umywalkami prostokątnymi i owalnymi. Bardzo często kształt ma wpływ na podjęcie decyzji przez klienta. Przekonaj się, jakie zastosowania mają poszczególne umywalki. Jak ich kształt wpływa na trwałość i ergonomię armatury łazienkowej. Dzięki temu wybierzesz model, który w pełni Cię zadowoli.