Postumenty Omnires

(1 produkt)
i

Postument OMNIRES najprościej opisać można jako element konstrukcyjny, na którym mocuje się umywalkę. Inaczej nazywany jest on ogonem. Produkt tego typu przeważnie wykonany jest z identycznego materiału co umywalka, dzięki czemu tworzy z nią spójną całość. W akcesoria tego typu zaopatrzyć można się w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Postumenty

Kiedy należy zdecydować się na montaż postumentu? Pierwsza kluczowa kwestia to sposób podłączenia umywalki. Jeszcze do niedawna najczęściej można było się spotkać z klasycznym doprowadzeniem wody i poprowadzeniem instalacji, czyli z ulokowanymi pod umywalką rurami oraz syfonem. Jako że nie prezentują się one efektownie i mogą zaburzać aranżację łazienki, postument doskonale sprawdza się wówczas w roli elementu dekoracyjnego. Nie bez znaczenia jest również waga znajdującej się w pomieszczeniu umywalki. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się modele wiszące, które są dość ciężkie. W takiej sytuacji postument stanowi skuteczną podporę. Już teraz zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Postumenty - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalki dostępne na rynku różnią się od siebie designem, rozmiarem, czy kolorami. Wśród ofert producentów znajdziesz armaturę dopasowaną do małych łazienek, w których przestrzeń użytkowa jest ograniczona. Jaką najlepiej wybrać i na co zwrócić uwagę w trakcie zakupu? To bardzo proste, dowiedz się więcej na ten temat!

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Różnego typu umywalki nablatowe fenomenalnie sprawdzają się w łazienkach nowoczesnych oraz klasycznych. Jednak przed zakupem danego modelu warto dowiedzieć się więcej na ich temat. Wówczas będziesz mieć pewność, że decydujesz się na produkt zgodny z Twoimi wymaganiami. Nowa umywalka powinna być maksymalnie wygodna, a przy tym designem pasować do wnętrza!

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Poznaj wyjątkowe inspiracje i pomysły na zastosowanie różnych kształtów umywalek w łazience. Jesteśmy pewni, że nasze propozycje pobudzą Twoją kreatywność do działania i w prywatnym mieszkaniu uda Ci się wykreować unikalny design.