Syfony do umywalek Omnires

(5 produktów)
i

Umywalka jest elementem wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience. Korzystamy z niej podczas mycia rąk, demakijażu czy golenia się. Aby jednak była ona w pełni funkcjonalna, należy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria takie jak między innymi syfony do umywalek, np. marki OMNIRES. Kupisz je w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Syfony do umywalek

Godnym polecenia produktem jest między innymi syfon umywalkowy ozdobny A186 w kolorze chromu. Jego długość to 35 centymetrów, wysokość całkowita - od 12,5 do 21 centymetrów, a długość rury przyłączeniowej do kanalizacji - 30 centymetrów. Produkt jest podłączany do umywalki na 1 ¼”. Syfon objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. W kategorii tej znaleźć można także korek klik-klak do syfonu umywalkowego z wzorem cylindrycznym A706 CR. Został on wyprodukowany z mosiądzu. Jest to tworzywo estetyczne, trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Korek jest wyposażony w przelew. Jest objęty 2-letnią gwarancją. Poznaj też pozostałe propozycje producenta.

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Szeroki asortyment armatury łazienkowej dostępnej na rynku, pozwala obecnie na wybór wśród niezliczonej ilości różnych rodzajów umywalek. Nawet, jeśli łazienka jest wyjątkowo niewielka, mamy możliwość dopasowania umywalki do swojego wnętrza, nie tylko rozmiarem, ale też ulubioną formą i stylem.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Zanim kupimy do swojej łazienki umywalkę nablatową, warto dowiedzieć się więcej na temat instalacji tego urządzenia, a także możliwości wyboru odpowiedniej dla nich podstawy. Ważne jest również dopasowanie baterii stojącej lub naściennej, które tworząc idealny komplet przyciągną uwagę i zachwycą stylem.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Szukając idealnej umywalki do swojej łazienki, analizujemy zarówno jej wielkość, kształt, kolor, jak i rodzaj materiału, z jakiego została wyprodukowana. Gama różnorodnych produktów, dostępnych na rynku pozwala na dopasowanie umywalki do domowej łazienki i równocześnie podkreślenie jej charakterystycznego stylu.