Wanny Omnires

(48 produktów)
i

Wanna stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników długich kąpieli. Dostępne na rynku wanny mogą się od siebie różnić między innymi materiałem wykonania, wymiarami oraz kształtem. Bogaty asortyment niezawodnych wanien OMNIRES znaleźć można w asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze idealnego modelu.

Więcej informacji o Wanny

Niezwykle efektownie prezentuje się wanna wolnostojąca SIENA. Jej szerokość to 80,5 centymetra, wysokość - 60 centymetrów, a długość - 160,5 centymetra. Waży ona 111 kilogramów i jest w stanie pomieścić 360 litrów wody. Jest ona pozbawiona przelewu. Ma wykończenie w kolorze połyskującej bieli. Miłośnikom wanien utrzymanych w stylu retro do gustu przypadnie z kolei model ATENA. Ma ona wymiary 168x76,2x55,5 centymetra. Jej waga to 92 kilogramy, a pojemność - 178 litrów. Wanna jest objęta 5-letnią gwarancją producenta. W kategorii tej znaleźć można również szereg praktycznych akcesoriów takich jak maskownice do nóg czy syfony. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

W trakcie wyboru nowej wanny do łazienki warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Ważna będzie trwałość armatury, jej sposób wykonania, rozmiary, a także stylistyka. Pamiętaj, że poza doskonałym wyglądem wanna powinna być przede wszystkim wygodna oraz bezpieczna!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Masz w planach zakup nowej wanny, ale nie wiesz do końca, na jaki model się zdecydować? Poznaj ważne porady w tej kwestii, które nieco rozjaśnią tematykę armatury. Wówczas o wiele łatwiej będzie Ci podjąć decyzję i będzie ona jak najbardziej trafna. W nowej wannie poczujesz się komfortowo, a każda kąpiel stanie się przyjemna!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Różnice między wannami akrylowymi oraz stalowymi często znacznie wpływają na podjęcie decyzji zakupowej. Przekonaj się o właściwościach poszczególnych materiałów, ich trwałości, czy ergonomii, a podczas zakupu nowej armatury będzie Ci łatwiej zdecydować!