Wanny wolnostojące Omnires

(46 produktów)
i

Wanny wolnostojące OMNIRES stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych wanien. Doskonale prezentować będą się one w szczególności w przestronnych łazienkach oraz pokojach kąpielowych. Bogaty asortyment tego typu produktów dostępny jest w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Wanny wolnostojące

Produktem, który świetnie wyglądać będzie w każdej nowoczesnej łazience, jest model SIENA. Ma on szerokość 80,5 centymetra, wysokość 60 centymetrów i długość 160,5 centymetra. Jego pojemność to 360 litrów, a waga - 111 kilogramów. Jest on pozbawiony przelewu i ma wykończenie w kolorze połyskującej bieli. Wanna jest objęta 5-letnią gwarancją producenta. Miłośnikom wanien urządzonych w stylu retro i vintage do gustu przypadnie z kolei wanna ATENA. Jej wymiary to 157x76,5x55,5 centymetra. Wanna waży 88 kilogramów i mas pojemność 170 litrów. Jest ona sprzedawana w komplecie razem z nogami. W ofercie sklepu znaleźć można efektowne, pasujące do nich, stylizowane maskownice. Każdy z dostępnych tu modeli jest w pełni odporny na uszkodzenia i przebarwienia.

Wanny wolnostojące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Do zakupu wanny powinniśmy się dobrze przygotować. Przede wszystkim zawęzić krąg poszukiwań, aby określić wymiary, rodzaj materiału oraz ustalić kwotę, jaką jesteśmy w stanie poświęcić na dany zakup. Warto też zastanowić się jakie dodatkowe wyposażenie ma mieć wanna. A może wolnostojąca z hydromasażem?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Podczas aranżacji łazienki pojawia się dylemat już na początku? Prysznic czy wanna? I na co zwrócić uwagę decydując się na tak ważny zakup? Oferta rynkowa w tym zakresie jest bardzo duża! I zarówno z kabiny, jak i wanny można być zadowolonym! Wystarczy tylko zwrócić uwagę na parametry i jakość konkretnego modelu!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna akrylowa czy jednak stalowa? Który materiał będzie lepszy? Jeden i drugi! Wszystko zależy od naszych indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Każda z nich posiada odporność na uszkodzenia i zadrapania, a dodatkowo akryl jest miły w dotyku! Dokonaj zatem dobrego wyboru, aby móc cieszyć się z przyjemnej kąpieli.