Meble łazienkowe Opoczno

(23 produktów)
i

Aranżując łazienkę, zadbać należy nie tylko o dobór armatury. Równie ważną rolę odgrywają w niej meble łazienkowe np. marki OPOCZNO. Nie tylko sprawiają one, że całość prezentuje się spójnie, ale też pozwalają na w pełni komfortowe przechowywanie używanych każdego dnia kosmetyków czy środków czystości. Duży wybór mebli marki OPOCZNO znaleźć można w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Meble łazienkowe

Niezwykle praktycznym produktem jest szafka podumywalkowa Metropolitan wyposażona w dwie, bardzo pojemne szuflady. Jej szerokość to 58,4 centymetra, głębokość - 44,7 centymetra, a wysokość - 43 centymetry. Świetnie prezentować będzie się w każdej nowoczesnej łazience. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Druga propozycja to szafka podumywalkowa SPLENDOUR o szerokości 59,5 centymetra, głębokości 44,6 centymetra i wysokości 29,8 centymetra. Producent udziela na nią 2-letniej gwarancji. W kategorii tej znaleźć można również niezwykle efektowne lustra w różnych wymiarach - sprawdź!

Meble łazienkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Narożne szafki łazienkowe to meble, które musisz mieć w swojej łazience. Występują w różnych, odmiennych stylach, dlatego z łatwością znajdziesz model dopasowany do Twoich wymagań i upodobań. Postanowiliśmy przyjrzeć się im odrobinę bliżej. Poznaj ciekawe informacje na temat szafek narożnych!

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Szafki łazienkowe mogą różnić się zależnie od designu i formatu wykonania, jednak to nie wszystko. Przeglądając oferty producentów, zobaczysz, że poszczególne modele mają odrębną specyfikację, inaczej się je montuje, a także oferują inną pojemność. Poznaj wszystkie rodzaje szafek łazienkowych i wybierz najlepszą dla siebie.

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka przykuwa wzrok i nie daje o sobie zapomnieć. Jeżeli Ty także chcesz swoje domowe spa urządzić modnie i oryginalnie, dowiedz się, w jaki sposób możesz tego dokonać. Przygotowaliśmy sporo ciekawych informacji na naszym blogu.