Ubikacje i toalety Opoczno

(14 produktów)
i

Jednym z elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience są ubikacje i toalety np. marki OPOCZNO. Dostępne na rynku produkty tego typu mogą się od siebie różnić między innymi stylistyką, materiałem wykonania, wymiarami czy ceną. Zaopatrzyć można się w nie w naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Bardzo praktycznym produktem jest zestaw METROPOLITAN składający się z miski zawieszanej z ukrytym montażem oraz deski wolnoopadającej. Dostępne są tutaj 2 systemy spłukiwania: 2,5/5 litrów oraz ⅗ litrów, co pozwala na ograniczenie ilości zużywanej każdego dnia wody. Szerokość miski to 55,5 centymetra. Wchodząca w skład kompletu deska wolnoopadająca została wyprodukowana z duroplastu. Jest to tworzywo twarde, miłe w dotyku i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i przebarwienia. Szerokość deski to 36 centymetrów, a głębokość - 44,6 centymetra. Pierwszy z produktów jest objęty 10-letnią gwarancją producenta, drugi - 2-letnią. Komplet ten sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Klienci chętnie kupują nowoczesne systemy zabudowy toalety, z miską zawieszaną na ścianie łazienki, lecz klasyczny kompakt WC jest obecnie równie nowoczesnym i oszczędnym w użytkowaniu urządzeniem. Specjalnie opracowany system spłukiwania pozwala na znaczące obniżenie ilości zużywanej wody.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Proponowane przez producentów armatury łazienkowej, stelaże do zabudowy podtynkowej WC są wyposażone w innowacyjne urządzenia umożliwiające bezpośrednie połączenie ich z systemem wentylacji. Odprowadzenie zanieczyszczonego powietrza z toalety odbywa się szybko i sprawnie, pozostawiając odświeżoną i gotową do użytkowania łazienkę.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Remont łazienki, najczęściej wiąże się z wymianą znajdującego się w niej sprzętu na nowoczesny i bardziej ekonomiczny w użytkowaniu. Wśród takich urządzeń znajdują się również miski WC, stale unowocześniane i ulepszane. Dowiedz się, która z nich jest odpowiednia do Twojej łazienki.