Umywalki Opoczno

(1 produkt)
i

Umywalki Opoczno stanowią jeden z nieodłącznych elementów wyposażenia każdej łazienki. Dostępne na 123Łazienka.pl modele charakteryzują się estetycznym designem, funkcjonalnością oraz łatwością w utrzymaniu w czystości.

Więcej informacji o Umywalki

Umywalka Opoczno to produkt, z którego korzystamy każdego dnia, podczas wielu czynności związanych z higieną i urodą. W związku z tym, na ten wybór warto przeznaczyć nieco więcej czasu. Taki produkt powinien być dopasowany zarówno do stylu, w jakim została zaaranżowana dana przestrzeń, jak i indywidualnych preferencji domowników. Przykładem w pełni funkcjonalnej umywalki Opoczno jest model Metropolitan OK581-006. Wykonana została ona z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Pokrywa ją powłoka ochronna Perfect Clean, która skutecznie minimalizuje osadzanie się kamienia oraz zabrudzeń. Bateria posiada otwór na armaturę oraz przelewowy. Przeznaczona jest ona do montażu wraz z szafką. Umywalka ma prostokątny kształt i biały kolor. Jej długość to 46,5 centymetra, szerokość - 60,5 centymetra, głębokość - 46 centymetrów, a waga - 19 kilogramów.

Umywalki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Szykujesz się do umeblowania lub remontu małej łazienki? Nie wiesz, gdzie i jaką umywalkę najlepiej wybrać do takiego pomieszczenia? Chcesz, by była ona nie tylko praktyczna, ale również stylowa? Możesz to wszystko mieć, jeśli tylko wybierzesz odpowiedni dla siebie model. Przekonaj się razem z nami, że znalezienie umywalki do łazienki o małym metrażu jest bardzo proste!

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Chcesz, by Twoja łazienka stała się nowoczesna i stylowa? Doskonałym sposobem na to, jest wybranie odpowiedniej umywalki. Do salonu łazienkowego, który urządzony jest w stylu nowoczesnym i eleganckim, najlepiej sprawdzi się umywalka nablatowa. Przekonaj się, jak wybrać tę najlepszą i dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten, a nie inny model umywalki.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Nie wiesz, jaką umywalkę wybrać do swojego salonu łazienkowego? Problem sprawia nie tylko wybranie modelu, ale również kształtu i wymiaru? Na rynku znajduje się wiele inspirujących umywalek, które mają ciekawe i niepowtarzalne kształty. Przekonaj się, jakie mają zastosowanie, by wybrać idealną.