Baterie wannowo - prysznicowe Oras

(39 produktów)
i

Baterie wannowo-prysznicowe fińskiej firmy Oras to doskonały wybór do każdej łazienki. Firma już od 1945 roku stale wzbogaca swoje portfolio o nowe i ciekawe produkty, które szybko stają się powszechnie cenione przez wielbicieli atrakcyjnych rozwiązań do pomieszczeń sanitarnych.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Firma Oras pochodzi z Finlandii i powstała w 1945 roku jako fińska odpowiedź na produkty sanitarne znanych i cenionych producentów z Europy. Marka szybko zyskała popularność i na ten moment jest czwartą pod względem wielkości sprzedaży. W ofercie 123lazienka.pl znajdziesz doskonałej jakości baterie wannowo-prysznicowe Oras w dziesiątkach różnych rodzajów. Producent stosuje w swoich produktach najnowszą technikę. W niektórych zastosował termostatyczną regulację temperatury z blokadą na 38 °C oraz wielofunkcyjne deszczownice. Wszystkie baterie wannowo-prysznicowe Oras wyróżniają się także swoim designem. Nowoczesny i niezwykle atrakcyjny, pasować będzie zarówno do nowego budownictwa, jak i do remontowanych pomieszczeń starego typu. Na uwagę zasługują wytrzymałe mechanizmy, np. przełączniki czy regulatory, które sprostają nawet największym wymaganiom w domach zamieszkałych przez duże rodziny. Większość produktów jest objęta 2-letnią gwarancją producenta.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jeśli jesteś w trakcie remontu łazienki i zastanawiasz się, jaki rodzaj baterii wybrać, przeczytaj ten artykuł. Piękna łazienka jest marzeniem wielu osób, dlatego coraz większym powodzeniem cieszą się nowoczesne rozwiązania. Dowiedz się, jaki model baterii wybrać i przeprowadź sprawny i satysfakcjonujący remont całej łazienki.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Na komfort korzystania z łazienki ma wpływ wiele jej elementów, jednak jeśli zależy Ci na wygodzie oraz funkcjonalności tego pomieszczenia, zadbaj o odpowiednie akcesoria. W tym wpisie przedstawiliśmy możliwości zastosowań akcesoriów do baterii, dzięki którym Twoja łazienka stanie się miejscem pełnym relaksu oraz komfortu.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie z wbudowanym termostatem zyskują obecnie coraz większą popularność. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które doceniają komfort oraz stałą temperaturę wody. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat baterii termostatycznych, zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego artykułu. Przedstawiliśmy w nim zalety i wady takiego rozwiązania.