Wylewki do baterii Oras

(18 produktów)
i

Wyposażenie łazienkowe i kuchenne powinno mieć jak najwyższą jakość i charakteryzować się także znakomitą funkcjonalnością oraz estetyką. Fińska marka Oras już od 1945 roku produkuje znakomite części wyposażenia kuchni i łazienek. Wylewki do baterii Oras są popularne za ich wysoką jakość i elegancki wygląd.

Więcej informacji o Wylewki do baterii

Wylewki do baterii Oras powstały przy użyciu najnowocześniejszej technologii i charakteryzują się fantastyczną jakością. Są w większości chromowane i dzięki temu w dużej mierze odporne na działanie trudnych warunków łazienkowych i kuchennych, czyli wysokiej temperatury połączonej z dużą wilgotnością. Wśród modeli dostępnych w ofercie 123lazienka.pl znajdują się wersje bardzo klasyczne i stonowane, a także niezwykle nowoczesne i futurystyczne. Z tego powodu asortyment firmy Oras można łatwo dopasować do większości aranżacji i tym samym poprawić wygląd pomieszczeń oraz ich funkcjonalność. Warto przejrzeć cały asortyment 123lazienka.pl i poznać z bliska wszystkie wylewki do baterii Oras.

Wylewki do baterii - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jednym z nieodłącznych elementów wyposażenia każdej łazienki jest bateria. Poszczególne produkty tego typu różnią się od siebie wieloma parametrami. Zalicza się do nich między innymi rodzaj głowicy. Baterie wyposażone mogą być w praktyczny perlator ograniczający zużycie wody lub termostat pozwalający na wygodne sterowanie jej temperaturą.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Jak sprawić, by korzystanie z łazienki było w pełni komfortowe oraz bezpieczne? W tym celu warto zaopatrzyć się w specjalne dodatki do baterii pod postacią półek, uchwytów czy zaworów. Aby wnętrze to prezentowało się estetycznie, nie może w nim zabraknąć stylowych dodatków, jak obrazy czy rośliny.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna to popularne rozwiązanie, które spotkać można w wielu nowoczesnych łazienkach. Jak zbudowane są tego typu produkty? Na jakiej zasadzie działają? Jakie są główne zalety baterii termostatycznych? Wszystkie niezbędne informacje na ich temat znajdziecie we wpisie.