Kuchnia Oras

(1 produkt)
i

W ofercie sklepu 123lazienka.pl znajdziesz wszystkie elementy sanitarne znanych i powszechnie cenionych firm, takich jak fińska marka Oras. Jej największą zaletą jest doskonałe połączenie atrakcyjnej stylistyki z nowoczesną techniką i wysoka trwałość produktów. Zapoznaj się z ofertą elementów kuchennych Oras i zamów już dziś!

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Kuchnia

Firma Oras powstała w 1945 roku i na chwile obecną jest czwartym producentem elementów sanitarnych na świecie i w Europie. Na kuchnię Oras składają się nowoczesne baterie kuchenne najróżniejszego rodzaju - od wersji klasycznych i stonowanych począwszy, a na tych, które można z powodzeniem stosować w futurystycznych pomieszczeniach skończywszy. Niektóre wersje cieszą się popularnością, ze względu na wyciąganą i obrotową końcówkę lub funkcje bezdotykowe czy elastyczną wylewkę ułatwiającą mycie naczyń. Wśród akcesoriów do kuchni Oras znajdziesz także elektroniczne zawory do zmywarki lub pralki. Na szczególną uwagę zasługuje także wyposażenie niektórych baterii w boczną szczotkę czy też rzadko spotykany zawór do zmywarki 6V. Wśród klasycznych produktów znaleźć można także rozwiązania nieszablonowe, takie jak baterie do domków letniskowych wyposażone w podgrzewacz wody pozwalający na ogrzanie wody w zakresie od 35 do 85 °C. Producent daje na produkty 2-letnią gwarancję.

Kuchnia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Odpowiedni projekt i plan pozwoli na spokojne i bezstresowe wyremontowanie każdego pomieszczenia w mieszkaniu czy domu. Warto znać wszystkie podstawowe zasady odpowiedniego przygotowania się do tego wielkiego przedsięwzięcia. Dzięki temu żadna nieprzyjemna sytuacja nas nie zaskoczy.

Który producent najlepszy?

Który producent najlepszy?

Jeśli planujesz zakup kabiny prysznicowej, warto poznać wszystkich producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych i produkty, które oferują. Dzięki temu z łatwością wybierzesz model, który nie tylko wpasuje się w styl wnętrza łazienki, ale spełni wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

W jaki sposób oszczędzać wodę i być eko?

W jaki sposób oszczędzać wodę i być eko?

Bycie eko to już nie tylko moda, ale świadomy wybór. Warto wiedzieć, co zrobić, by zadbać nie tylko o planetę, ale również o swoich bliskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, coraz więcej producentów oferuje produkty z możliwością oszczędzania wody, która jest niezbędna do życia.