Prysznice Oras

(41 produktów)
i

W 123lazienka.pl dostępne są jedynie wyselekcjonowane produkty renomowanych firm, wśród których znajdziesz między innymi prysznice Oras. Wszystkie one są znakomicie wykonane i pochodzą od marki, która istnieje od 1945 roku, a na ten moment jest czwartą na świecie, pod względem ilości sprzedawanych produktów.

Więcej informacji o Prysznice

Prysznice Oras w większości są wykonane z aluminium z dodatkami z tworzywa sztucznego i tym samym są odporne na większość trudnych warunków panujących w łazience. Mają wiele postaci i można je dopasować zarówno do pomieszczeń kąpielowych zaaranżowanych w klasyczny, jak i bardzo futurystyczny sposób. To zasługa ich ogromnej funkcjonalności i wykończenia z eleganckiego chromu. Wszystkie - poza wysoką jakością - posiadają wspólną cechę - są niezwykle funkcjonalne i bardzo komfortowe w użytkowaniu. Powodem jest zastosowanie licznych funkcji i technologii, pozwalających na zmniejszenie ilości osadzającego się kamienia, czy też możliwość wyboru spośród kilku strumieni natrysku. Niektóre modele wyposażone są w termostat zasilany bateriami lub prądem z sieci oraz sensory ruchu, które włączają strumień wody w chwili wykrycia ruchu i wyłączają go po opuszczeniu prysznica.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Na rynku armatury znajdziesz różne rodzaje kabin prysznicowych. Czy wiesz, jaki model będzie najlepszy dla Ciebie? Poznaj specyfikację poszczególnych typów i dowiedz się, którą wersję wybrać. Wówczas uda Ci się urządzić łazienkę stylowo, a przy tym będzie komfortowa oraz przyjazna dzieciom. Satysfakcja gwarantowana.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Pamiętaj, aby co jakiś czas wyczyścić kabinę prysznicową. Jest to obowiązkowa część pielęgnacji armatury, bez której Twoje wyposażenie zacznie się przedwcześnie niszczyć. Zaniedbane kabiny prysznicowe odstraszają, na dodatek nie trudno o awarię poszczególnych elementów.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy to taki, który zapewnia wysoki poziom komfortu oraz bezproblemowe działanie podczas kąpieli. Poznaj naszą propozycję z tej dziedziny! Przygotowaliśmy zestaw prysznicowy, który spodoba się nawet najbardziej wybrednym osobom.