Panele prysznicowe Oras

(0 produktów)
i

Podczas aranżacji łazienki warto zwrócić szczególną uwagę na panele prysznicowe. Modele firmy Oras dostępne w sklepie 123lazienka.pl charakteryzują się niezwykłą jakością i zastosowaniem nowinek technicznych. Na uwagę zasługuje między innymi bezbłędnie działający termostat oraz system bezdotykowego działania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Panele prysznicowe

Z większości modeli paneli prysznicowych Oras korzysta się wygodnie dzięki zastosowaniu systemu bezdotykowego. Są one zasilane za pomocą baterii 6V lub prądem elektrycznym 12V. Ich praca polega na automatycznym włączaniu i wyłączaniu natrysku za pomocą sensora zbliżeniowego, który aktywuje się w momencie zbliżenia dłoni, a wyłącza tuż po wyjściu spod prysznica. Użyte do produkcji aluminium jest odporne na trudne warunki łazienkowe, w tym wysoką temperaturę oraz bardzo dużą wilgotność, które nie będzie się zużywało nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania. Producent na większość produktów przewidział 2 lata gwarancji. Zapraszamy do zakupu!

Panele prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Podczas aranżacji łazienki nie należy kierować się obecnie panującą modą, lecz gustem, potrzebami i możliwościami. Wybierając spośród dostępnych rodzajów kabin, sprawdź najpierw, czy model wolnostojący zmieści się w Twój metraż, czy masz możliwość zbudowania odpowiedniej wnęki, aby zainstalować tam kabinę, a może jednak postawisz na tradycyjny model narożny lub przyścienny?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Kabina prysznicowa utrzymana w nieskazitelnej czystości to elegancka ozdoba każdej łazienki. Czy wiesz, jak należy myć sanitariat, aby codziennie cieszyć się relaksującą kąpielą? Dokładnie wyszoruj wnętrze kabiny, nie omijając fug i kafli. Następnie umyj szyby, brodzik i wszystko wypoleruj do sucha. Proste prawda?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Nowoczesne zestawy prysznicowe oprócz estetycznego designu, odporności na wysoką temperaturę i wilgotność, a także wielu funkcji hydromasażu cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak włączanie natrysku przy pomocy sensora zbliżeniowego. Brzmi świetnie! O pozostałych cechach opowiemy Ci na naszym blogu.