Wanny Pmd piramida

(18 produktów)
i

Wanny PMD PIRAMIDA to klasyczne modele o prostokątnym kształcie przeznaczone zarówno do małych, jak i dużych łazienek. Zapewnią Ci komfortową i bezpieczną kąpiel. Ponadto w szerokiej ofercie posiadamy również obudowy do wanien asymetrycznych. Zapraszamy!

Więcej informacji o Wanny

W naszym sklepie internetowym oferujemy wanny prostokątne oraz obudowy polskiego producenta PMD PIRAMIDA. Ponadczasowy model Besco Italia przeznaczony do małych łazienek oraz nowoczesny PMD PIRAMIDA Bona dostępny w wielu rozmiarach, to wanny w klasycznym stylu. Wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia akrylu sanitarnego o właściwościach termoizolacyjnych gwarantują długie i ciepłe kąpiele. Antybakteryjne i antypoślizgowe właściwości materiału pozwalają na bezpieczne użytkowanie wanien przez długi czas, a jego gładka powierzchnia gwarantuje łatwe utrzymanie czystości bez użycia silnych detergentów. Tradycyjne, prostokątne wanny w śnieżnobiałym odcieniu nie tylko ozdobią łazienkę, ale też optycznie ją powiększą. Bezproblemowy montaż zapewni dołączony do kompletu zestaw zawierający niezbędne elementy oraz nogi. Dodatkowo w dziale z wannami oferujemy obudowy do poszczególnych modeli wanien asymetrycznych w wersji prawo i lewostronnej, a także uniwersalne obudowy, tzw. panele przednie dla wanien narożnych. Niezwykle lekkie, akrylowe obudowy są proste w montażu, a ich nowoczesny kształt doskonale uzupełni aranżację łazienki.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wybierając nową wanną kieruj się własnymi upodobaniami w zakresie designu, ale pamiętaj również o kilku najważniejszych kwestiach z dziedziny ergonomii. Wówczas armatura będzie stylowa, przy czym równocześnie pozwoli Ci na uzyskanie maksymalnego relaksu w trakcie zażywania kąpieli.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Czy wiesz, jakie aspekty są ważne w trakcie zamawiania nowej wanny? Poznaj kilka kluczowych rad w tym temacie, aby przed dokonaniem zamówienia mieć pewność, że to właśnie ten model będzie tym idealnym. Wtedy decyzja okaże się w stu procentach trafna!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanny stalowe  różnią się nieco tych akrylowych. Czym dokładnie i gdzie te różnice są największe? Dowiedz się więcej na ten temat, aby w czasie zamawiania nowej armatury wybrać wersje  dopasowaną do twoich potrzeb! Inne zalety ma wanna akrylowa i inne stalowa, nawet jeżeli wyglądają niebywale podobnie!