Obudowy do wanien Pmd piramida

(0 produktów)
i

Gotowy system zabudowy wanien to nowoczesne rozwiązania łazienkowe, które pozwalają na zainstalowanie wanny w niezwykle estetyczny sposób. Nietuzinkowe obudowy do wanien PMD PIRAMIDA doskonale dopełnią aranżację każdej łazienki.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Obudowy do wanien

Oferowane przez polskiego producenta obudowy do wanien cechują się nowoczesnym, przemyślanym designem i wysoką estetyką wykonania. Montaż paneli jest szybki i prosty - można go wykonać samodzielnie przy pomocy zatrzasków dołączonych do zestawu montażowego. Praktyczne panele skutecznie maskują instalację odpływowo kanalizacyjną, jednak w razie awarii można je łatwo ściągnąć. Gotowe obudowy do wanien PMD PIRAMIDA gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza i właściwą wentylację zarówno pod wanną, jak i wokół niej, dlatego nie ma potrzeby montażu kratki wentylacyjnej czy drzwiczek rewizyjnych. Panele wykonane z wysokiej jakości akrylu w kolorze ponadczasowej bieli zapewniają wysoki komfort użytkowania. Są odporne na działanie wody i wilgoci, a także utrzymują wysoką temperaturę nalanej do wanny wody. W naszej ofercie dostępne są zarówno modele uniwersalne, jak i te dedykowane poszczególnym typom wanien asymetrycznych owalnych zarówno lewo, jak i prawostronnych.

Obudowy do wanien - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Aranżacja łazienki jest nie lada wyzwaniem. Tutaj każdy element musi być dopasowany do pozostałych zarówno pod względem koloru, jak i kształtu. Na szczególną uwagę należy zwrócić przy wyborze wanny oraz jej obudowy. Są to elementy duże, które zwracają na siebie uwagę, dlatego też powinny być nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale również piękne. Jak zatem wybrać te elementy by cieszyły oko, a jednocześnie służyły nam według naszych preferencji? Zapraszamy do naszego artykułu.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wygodna, relaksująca wanna to gwarancja komfortowej kąpieli. Warto więc podczas zakupu kierować się nie tylko jej wyglądem, ale również jej funkcjonalnością oraz materiałem, z jakiego została wykonana. Sama wanna to jednak nie wszystko. By efekt był pewny, powinna być odpowiednio zabudowana. Tu natomiast mamy dość spore pole do popisu. Aranżacja łazienki, jej wielkość oraz zasobność portfela będą wyznacznikami tego, co zdecydujemy się wykonać.

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Pomysłów na obudowanie wanny jest wiele, a na wybór odpowiedniego jej wykończenia ma wpływ wiele czynników. Jednym z nich są gotowe obudowy do wanien, które nie tylko pięknie się prezentują, ale również dodatkowo są łatwe w montażu oraz niedrogie. Kształty oraz rozmiary również są różne. Oprócz tego można zdecydować się na bardziej wyrafinowane rozwiązania. Zapraszamy do naszego artykułu!