Wanny Polimat

(101 produktów)
i

Wanny rodzinnej, polskiej firmy Polimat charakteryzują się zróżnicowanymi formami i rozmiarami. Niebanalny design i ekskluzywny charakter poszczególnych modeli sprawią, że kąpiele w nich staną się cudownym, odprężającym doznaniem.

Więcej informacji o Wanny

Polimat produkuje prostokątne wanny cechujące się minimalistycznym wyglądem oraz eleganckie, luksusowe modele wolnostojące, które zachwycają nietuzinkowym wzornictwem. Wanny doskonale sprawdzą się w klasycznych oraz w nowoczesnych wnętrzach. Najmniejszy model Polimat Mini o wymiarach 100 na 65 cm doskonale będzie się prezentował na małej powierzchni, natomiast solidna, duża wanna o ponadczasowej stylistyce Polimat Long lub Polimat Ines sprawdzi się przy aranżacji przestronnych łazienek. Modele wykonane z trwałego akrylu sanitarnego w kolorze ponadczasowej bieli są łatwe w utrzymaniu czystości i optycznie powiększają wnętrze. Z kolei dla osób lubujących się w odcieniach czerni proponujemy wannę Polimat Medium, do której można dobrać panel w eleganckim, czarnym kolorze. Jeśli szukasz modelu z praktycznymi półkami, doskonałym wyborem będzie wanna z kolekcji Elegance, zaś wygodną kąpiel zapewni produkt z serii Polimat Relax wyposażony w wyprofilowane oparcia na przedramiona. Ekskluzywny model wolnostojący Polimat Zoe, który pomieści aż 200 litrów wody, jest dedykowany miłośnikom długich, gorących kąpieli. W 123lazienka.pl oferujemy również obudowy o różnych wymiarach i kształtach, panele boczne i przednie do tradycyjnych wanien w kształcie prostokąta oraz obudowy akrylowe do lewo- i prawostronnych wanien narożnych. Wykonane z akrylu sanitarnego o gładkiej powierzchni są odporne na ścieranie i zarysowania. Obudowy dostępne są w kolorach ponadczasowej bieli lub eleganckiej czerni. Luksusowa propozycja Zoe oraz eleganckie prostokątne wanny objęte są 10-letnią gwarancją.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Zbliża się czas, w którym trzeba zamówić nową wannę do łazienki. Jaki model będzie najlepszy dla Ciebie i dlaczego? Czym kierować się w trakcie zamawiania armatury, aby dawała komfort, a przy tym mogła zagwarantować ponadprzeciętną trwałość? Kilka porad może poważnie wpłynąć na Twoją decyzję.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Jakie aspekty należy brać pod uwagę podczas szukania nowej wanny? Czy najważniejszy będzie rozmiar, a może kolor danego modelu? Przeczytaj kilka informacji na ten temat, a Twój punkt widzenia stanie się o wiele jaśniejszy. Wtedy łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję dotyczącą nowej armatury!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Chcesz, aby nowa wanna była wygodna, a przy tym w pełni bezpieczna i zapewniła wieloletni użytek, ale nie wiesz, jaki dokładnie model wybrać. Większość modeli dzieli się na te stalowe oraz akrylowe, warto więc wiedzieć czym różnię się one od siebie, i która armatura będzie lepsza do Twojej łazienki.